Všechny aktuality :: Novinky / Avíza a pozvánky / Napsali o nás

Novinky a aktuality

01.06.2020

Vážení, 

za všechny naše zdravotníky, kteří pracují v Thomayerově nemocnici, bych Vám chtěl upřímně poděkovat za Váš velkorysý a hodnotný dar v podobě materiálního a technického vybavení v celkové hodnotě 5,6 mil. Kč, které najde své plnohodnotné uplatnění v rámci onkologické kliniky, kliniky revmatologie a rehabilitace a dalších pracovišť. Poděkování zvlášť patří paní prof. MUDr. Jitce Abrahámové, DrSc., která je předsedkyní správní rady NF.

29.05.2020

Celkem 1039 dárkových poukazů v hodnotě 300 Kč darovala Teta drogerie zdravotním sestřičkám z Thomayerovy nemocnice na nákup vlasové kosmetiky. Celková hodnota takového daru se nakonec vyšplhala až na neuvěřitelných 311 700 korun. Vedení TN chce velice poděkovat zaměstnancům Teta drogerie za užitečný dar, iniciativu a za tuto pomoc, která potěší každého člověka v této složité době.

28.05.2020

Zdravotníky z Thomayerovy nemocnice dnes navštívil zpěvák Marek Ztracený, aby jim osobně předal téměř 600 vstupenek na jeho koncert pod názvem – RESTART, který se bude konat příští rok. Tímto způsobem jim vyjádřil svůj obdiv a poděkoval za jejich náročnou a těžkou práci během současné epidemie. Koncert se bude konat 20. 2. a 21. února v O2 aréně a zdravotníci z TN budou u toho!

27.05.2020

Celkem 30 kusů domácích spotřebičů v hodnotě za téměř 200 tis. Kč darovala spol. AMICA zdravotníkům z Thomayerovy nemocnice (TN). AMICA se tak rozhodla podpořit zdravotníky z tzv. první linie a tímto darem jim trochu více zpříjemnit jejich pracovní prostředí. V rámci ČR je to největší jednorázová podpora nemocnice ze strany výrobce domácích spotřebičů.

25.05.2020

O vývoji koronavirové pandemie, zkušenostech během ní v rámci nemocnice a blízké budoucnosti hovořil ředitel Thomayerovy nemocnice doc. MUDr. Zdeněk Beneš, CSc. v rozhovoru pro server G.cz. Ředitel nemocnice Zdeněk Beneš za sebou nemá klidné období. Pražská "Thomayerka" patří mezi zdravotnická zařízení, která rozhodně o pacienty nemá nouzi a jejíž záběr, i co se například spádové oblasti týká, je značný, a to i bez Covidu - 19. I toto zařízení, jeho chod a životy jeho zaměstnanců poslední dobou ovládala epidemie, kterou způsobil nový typ koronaviru. V průběhu uplynulých více než dvou měsíců tak musel její ředitel řešit celou řadu situací, které by ho před pár měsíci nenapadly a bez kterých by se, podle našeho názoru, asi i rád obešel. Ale i on je v zásadě optimista a jak sám deklaruje, nemocnice se vrátila do standardního režimu.

20.05.2020

Výpomoc mediků v Thomayerově nemocnici již skončila a při této příležitosti chce vedení nemocnice poděkovat všem studentům z 1. a ze 3. LF UK za obětavou práci a pomoc v kontrolním stanu, který byl v dubnu 2020 otevřen pro příchozí pacienty, a to z důvodu povinných zdravotních kontrol v souvislosti s koronavirovou epidemií. Poděkování patří také těm medikům, kteří zároveň pomáhali na jednotlivých odděleních nemocnice.

19.05.2020

Vedení Thomayerovy nemocnice chce všem zástupcům společností, firem, institucí a dobrovolníkům poděkovat za dosavadní spolupráci a pomoc našim zdravotníkům, která je v této složité době nanejvýš důležitá.

15.05.2020

Pražská Thomayerova nemocnice po šesti týdnech zruší od pondělí povinné prohlídky v kontrolním stanu u svého vstupu. Absolvovat je nyní musejí pacienti přicházející na vyšetření, hospitalizaci či zdravotní kontrolu. Od 18. května budou muset už jen vyplnit dotazník s otázkami ke koronavirové infekci, který dostanou na oddělení, kam půjdou. Dotazník museli vyplnit i ve stanu, kde jim navíc zdravotníci v ochranných oblecích měří teplotu. ČTK to sdělil mluvčí Thomayerovy nemocnice Petr Sulek.

13.05.2020

U příležitosti včerejšího Mezinárodního dne zdravotních sester připravila TV ÓČKO pro zdravotníky z Thomayerovy nemocnice překvapení v podobě hudebního vystoupení úspěšného saxofonisty, který si říká „saxofrancis“.  Velice děkujeme za skvělý nápad a úžasnou atmosféru.

12.05.2020

Vážené a milé sestřičky,

chtěl bych Vám poblahopřát k dnešnímu Mezinárodnímu dni zdravotních sester a upřímně poděkovat za Vaší práci, kterou s profesionálním přístupem odvádíte v naší Thomayerově nemocnici. Vím, že je to práce velmi namáhavá a zvláště v dnešní těžké době to platí dvojnásob. O to více si vážím Vaší profese, která často není dostatečně společensky vnímána.

 
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.