Kariéra

Proč pracovat ve FTN

  • Tradice

Historie Fakultní Thomayerovy nemocnice je stejně bohatá, jako historie České republiky, potažmo Československa. Vznikli jsme v roce 1928 coby Masarykovy domovy sociální péče hlavního města Prahy. Jednalo se tehdy o špičkové pracoviště na světové úrovni. Od té doby uplynula řada let. V roce 1954 bylo sociální zařízení transformováno na Thomayerovu nemocnici. Za celou dobu historie našeho zdravotnického zařízení se jednalo o jedno z klíčových zařízení našeho hlavního města a přilehlých oblastí Středočeského kraje a zároveň jedno z největších zdravotnických zařízení v celé republice. I dnes u nás poskytujeme špičkovou péči ve většině lékařských oborů. Těm vévodí zejména onkologie, pneumologie, interna, nutrice, hrudní chirurgie nebo vyhlášená dětská chirurgie a traumatologie.

  • Profesionalita

Fakultní Thomayerova nemocnice se v mnoha medicínských oborech řadí mezi absolutní českou špičku. V oblasti vědy se podílíme na řadě výzkumných projektů, které mají celosvětový přesah. Jde například o pneumologii či onkologii. Fakultní Thomayerově nemocnici byl v roce 2015 přiznán Radou pro výzkum, vývoj a inovace status výzkumné organizace. Jen v loňském roce jsme získali několik významných ocenění (cena Inovace 2015 – Pneumologická klinika 1. LF UK a FTN, Lamblova cena 2015 – Ústav patologie a molekulární medicíny 3. LF UK a FTN, Cena ministra zdravotnictví – Centrum kardiovaskulární prevence 1. LF UK a FTN). Rovněž jsme u nás řešili celkem 23 vědeckých projektů z českých i zahraničních grantových agentur. Staňte se součástí našeho úspěšného zdravotnického týmu!

  • Náš zaměstnanec, náš pán

Fakultní Thomayerova nemocnice se dlouhodobě snaží motivovat své zaměstnance k co nejlepším pracovním výkonům. Nasloucháme však také jejich připomínkám a kritice, ke které se stavíme čelem. Pracovní podmínky se snažíme zlepšovat řadou zaměstnaneckých benefitů, odměn či zvyšováním osobních příplatků. Mezi naše benefity patří například vlastní mateřská školka a jesle, možnost dalšího vzdělávání přímo v areálu nemocnice a možnost vysokoškolského studia, ubytování v areálu nemocnice, máme vlastní rekreační zařízení, stravování v areálu, nabízíme slevy v naší lékárně a prodejně zdravotnických potřeb. Dalším benefitem jsou dva dny placeného volna (tzv. sickday) a v neposlední řadě příspěvky na masáže, rekreace, dětské tábory apod.

 
 
 
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.