Všechny aktuality :: Novinky / Avíza a pozvánky / Napsali o nás

Novinky

16.06.2021

Thomayerova nemocnice mj. hledá tyto pracovní pozice:

15.06.2021

K dnešnímu dni jsme ve Fakultní Thomayerově nemocnici (FTN) podali již přes 100 000 vakcín. V našem očkovacím centru (pavilon F, za jídelnou) očkujeme každý den (vč. víkendů), a to od 7.00 do 19.00 hod. Očkování proti nemoci covid-19 bylo ve FTN zahájeno na konci prosince v roce 2020.

11.06.2021

Vedení FTN informuje o režimu návštěv od 11. června 2021. S ohledem na současnou epidemiologickou situaci v rámci celostního rozvolňování platí ve FTN nový režim návštěv! Návštěvy budou probíhat vždy ve středu a v neděli, a to v 15.00 do 16.00 hod., a to JEDNA osoba u jednoho pacienta. Během této návštěvní hodiny je rodinným příslušníkům umožněno se u pacienta postupně vystřídat. Na pokojích je nutné dodržovat klid a pořádek s ohledem na ostatní pacienty a dbát všech pokynů zdravotnického personálu.

10.06.2021

Téměř 2800 kusů nejrůznějších kosmetických produktů či výrobků kvalitní osobní hygieny darovala společnost YVES ROCHER zdravotníkům z Fakultní Thomayerovy nemocnice (FTN) jako poděkování za jejich náročnou práci a nasazení během covidové pandemie. Společnost darovala zdravotníkům také dárkové vouchery na nákup zboží uvedené značky. Zdravotníci dostali různé produkty tělové a vlasové kosmetiky, krémů či ostatních produktů značky YVES ROCHER.

09.06.2021

Povzbudit a zároveň poděkovat zdravotníkům za jejich nasazení během covidové pandemie přišel do Fakultní Thomayerovy nemocnice (FTN) populární zpěvák a kytarista Láska. Zdravotníkům věnoval svou novou píseň „Dík že vás máme“ jako poděkování za jejich náročnou a zodpovědnou práci. Kromě nové písně zazpíval Láska i další skladby, které byly zárukou dobré nálady a radosti. Ta byla slyšet doslova na každém kroku a zdravotníci nejen z Pediatrické kliniky mu děkují za vytvoření příjemné atmosféry a vyjádření podpory.

07.06.2021

Vedení Fakultní Thomayerovy nemocnice (FTN) velice děkuje Divadlu Broadway za vstupenky pro naše zdravotníky na novou muzikálovou komedii - Láska nebeská. Celkem 250 vstupenek obdržela FTN pro své zdravotníky jako poděkování za nasazení během náročné koronavirové pandemie.  Předpremiérové představení muzikálu s hity Waldemara Matušky udělalo všem velikou radost a dokázalo vytvořit pro své diváky příjemnou atmosféru.

07.06.2021

Srdíčka od dětí ze ZŠ Písnická a ZŠ Jílovská z Prahy 4 doslova zaplavila pracoviště Infekčního oddělení ve Fakultní Thomayerově nemocnici (FTN) jako poděkování zdravotníkům za jejich nasazení během náročné koronavirové pandemie. Dětské výtvory v podobě srdcí v nejrůznějších provedeních a formách udělaly všem velikou radost.

02.06.2021

Od 1. června má Oddělení neurologie ve Fakultní Thomayerově nemocnici (FTN) novou primářku. Stala se jí MUDr. Kateřina Matějová. Dosud toto pracoviště vedla několik let MUDr. Jolana Marková, FEAN, která však z FTN neodchází a i nadále zde bude působit. Jmenování nové primářky se zúčastnili zástupci vedení nemocnice včele s jejím ředitelem doc. MUDr. Zdeňkem Benešem, CSc. a zdravotníci z Neurologické kliniky 3. LF UK ve FTN.

28.05.2021

Vedení Fakultní Thomayerovy nemocnice (FTN) předběžně informuje, že od 1. července 2021 bude spuštěno očkování proti nemoci COVID-19 pro CIZINCE-SAMOPLÁTCE, kteří nejsou pojištění u české zdravotní pojišťovny! Očkování bude probíhat vždy v úterý a ve čtvrtek od 12.00 do 18.00 hod. v očkovacím centrum (pavilon F) ve FTN. K očkování bude nutná nejdříve registrace v centrálním rezervačním systému! Registrace k očkování bude umožněna nejdříve v II. polovině června (termín bude upřesněn). Podrobnější informace budou následovat v nejbližších dnech.

28.05.2021

Vedení Fakultní Thomayerovy nemocnice upozorňuje, že dne 16. června 2021 bude Odběrové centrum (pavilon G1) zavřeno, a to z technických důvodů.

 
 
 
 
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.