Všechny aktuality :: Novinky / Avíza a pozvánky / Napsali o nás

Novinky a aktuality

16.03.2020

Nechat se testovat bude možné denně od 7.00 do 15.00 hod. (resp.do vyčerpání zdrav. materiálu!). V PŘÍPADĚ TVOŘENÍ FRONT - PROSÍME VŠECHNY O TRPĚLIVOST.

13.03.2020

Ministerstvo zdravotnictví ČR spustilo nový web ke koronaviru. Vše na jednom místě a aktuálně najdete na webu MZČR.

12.03.2020

O závislosti dětí na alkoholu a jeho vlivu na jejich zdraví poskytl rozhovor MUDr. Pavel Kabíček, CSc., primář pediatrické kliniky v Thomayerově nemocnici pro Pražský deník.

11.03.2020

O vyhlášeném plošném zákazu návštěv v nemocnicích, který začal platit dnes, poskytl rozhovor ředitel Thomayerovy nemocnice doc. MUDr. Zdeněk Beneš, CSc. pro čt24. V rozhovoru mluvil o přijatých opatřeních v TN kvůli koronaviru, o zákazu návštěv v nemocnici a o omezení pro návštěvníky či pacienty před vstupem do nemocnice, kteří docházejí do TN a mají příznaky spojené s respiračním onemocněním typu horečka, kašel, rýma či dušnost a navíc pobývali v posledních 14 dnech v zemích s vysokým či středním výskytem koronaviru anebo například přišli do styku s člověkem, který je nakažen tímto onemocněním. Pro ty je zřízena speciální telefonní linka – 731 142 517!

10.03.2020

V souvislosti s rozhodnutím Bezpečnostní rady státu platí ode dneška v Thomayerově nemocnici absolutní ZÁKAZ NÁVŠTĚV. Z důvodu zajištění bezpečné léčby pro pacienty i zdravotnický personál platí zákaz návštěv do odvolání!

09.03.2020

O stavu zásob dezinfekčních prostředků, respirátorů a dalších zdravotních ochranných pomůcek v Thomayerově nemocnici v souvislosti s koronavirem - COVID 19 poskytla krátký rozhovor Mgr. Hana Šnajdrová, vedoucí lékárny v TN pro TV Prima. V reportáži mluvil i ředitel TN doc. MUDr. Zdeněk Beneš, CSc., který hovořil mj. i o spolupráci s Min. zdravotnictví a o aktuální situaci v nemocnici.

09.03.2020

Thomayerova nemocnice informuje o rozhodnutí Bezpečnostní rady státu o zákazu návštěv ve zdravotnických zařízeních.  Vláda ČR dnes rozhodla o úplném zákazu návštěv v nemocnicích a u poskytovatelů sociálních služeb. Zákaz začne platit od 10. března až do odvolání.  Omezení návštěv se však nebude týkat dětských oddělení, porodnic, pacientů s omezenou svéprávností, pacientů v hospicích a nevyléčitelně nemocných pacientů.

06.03.2020

Ministerstvo zdravotnictví dnes vydalo nové mimořádné opatření, a to vzhledem k výraznému šíření onemocnění COVID-19 na území Itálie (cca 4 000 případů) a skutečnosti, že dominantní počet nakažených osob v České republice se nakazilo při svém pobytu na území Itálie. Podle našich informací je v Itálii t. č. 16,5 tisíce Čechů.

05.03.2020

Thomayerova nemocnice chce uvést na pravou míru nepravdivé a zavádějící informace, které se aktuálně objevily v médiích v souvislosti s údajným zatajením úmrtí pacienta jeho rodině.

03.03.2020

Konec února patřil v Thomayerově nemocnici (TN) mj. také hudbě, zpěvu a zdravému humoru. Důvodem byla oslava nového „kabátu“, který zaslouženě dostala Thomayerova kavárna u příležitosti její interiérové proměny v tradiční a noblesní místo určené pro relaxaci, společenské a kulturní události v TN. Kromě drobných technických úprav došlo v kavárně hlavně k instalaci obrazů s dobovými fotkami z historie vzniku nemocnice a umístění busty profesora Thomayera, který tak důstojně završil kompletní proměnu kavárny.

 
Strana: 1 ... 2345678910111213141516 ... 45
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.