Novinky

10.06.2019

V Thomayerově nemocnici se 6. června konal již VII. ročník Memoriálu Lenky Hejzlarové a v rámci něj se tradičně hrálo o Putovní pohár ve volejbale. Za účasti vedení TN a příznivců volejbalu odstartoval sportovní klání doc. MUDr. Zdeněk Beneš, CSc., ředitel nemocnice. Letošní sošku „Skokan roku“ získala za svou techniku Romana Vojíková, fyzioterapeutka z Revmatologického a rehabilitačního oddělení. Kromě zaměstnanců TN se turnaje zúčastnili i kolegové z IKEMU.

06.06.2019

Thomayerova nemocnice oznamuje, že od 10. června začne fungovat centrální rehabilitace opět na svém původním pracovišti – pavilon A2, suterén.

05.06.2019

V letních měsících bude na Interní klinice 3. LF UK a TN v Thomayerově nemocnici mnohem příjemněji, a to díky získaným 12 ventilátorům od soukromého dárce, který se dokonce v TN i před mnoha lety narodil. Ventilátory jsou umístěny na pokojích pacientů a jeden z nich pomůže i sestřičkám na sesterně.

04.06.2019

Cirkus Paciento byl název dětského představení, které si připravili a nacvičili zdravotní klauni společně s dětskými pacienty z Thomayerovy nemocnice. Publikum jim dělali rodiče dětí a zdravotní personál z Oddělení dětské psychiatrie.

04.06.2019

V Thomayerově nemocnici bylo opět veselo. Herci z primáckého seriálu Modrý kód přišli udělat radost našim nejmenším dětským pacientům, kteří momentálně tráví svůj čas na dětské chirurgii a traumatologii. Rozveselit je přišli herci Sabina Laurinová, Eva Burešová a David Gránský.

31.05.2019

Středa patřila dětskému smíchu, radosti a zábavě. V Thomayerově nemocnici se slavil dětský den s příznačným názvem „Tajuplný ostrov“. Na děti čekal skákací hrad, soutěžní okruh s osmy stanovišti, plnění pirátských úkolů a samozřejmě sladké a zároveň zdravé pamlsky pro malé piráty, kterých přišlo přes 600. Zábavného programu se kromě zaměstnanců TN zhostili také hasiči z HZS ČR, ochránci pořádku z řad Policie ČR a pražské městské policie či dobrovolníci ze spol. Provident, s.r.o.

28.05.2019

Ke konci dubna se ve Starých Splavech konal již 25. ročník tradičního Sympozia o morfologii a funkci střeva za účasti více než 125 odborníků gastroenterologie a výživy vč. zdravotních sester, které se věnovaly tématu léčebných a ošetřovatelských postupů a nutriční péče u chorob trávicího traktu. Akci pořádala spol. FORSAPI a odborným garantem a pořadatelem programu byl doc. MUDr. Pavel Kohout z Interní kliniky 3. LF UK a Thomayerovy nemocnice (TN). Další ročník se bude konat v roce 2020.

27.05.2019

Jarem provoněná Thomayerka, tak by se dala nazvat naše nemocnice, a to díky rudým muškátům od společnosti Goodyear, s.r.o. Ta je v rámci svých dobrovolnických aktivit věnovala naší TN v celkovém množství 450 ks vč. truhlíků a hnojiva. Celková hodnota takové pomoci se vyšplhala až na částku 30 000 Kč a svůj čas tomu věnovalo 10 zaměstnanců společnosti.

23.05.2019

V úterý 21. května se v areálu TN konal již 4. ročník tradičního Běhu pro Thomayerku, který přilákal celkem 214 lidí oproti 160 z roku 2018. Všichni se tak rozhodli pomoci dobré věci a podpořit dobrovolnické aktivity Centra podpůrné péče, které funguje v Thomayerově nemocnici od roku 2005.

20.05.2019

Thomayerova nemocnice oznamuje, že ve dnech 20. až 21. května dojde k dočasnému dopravnímu omezení v areálu nemocnice, a to z důvodu konání Běhu pro Thomayerku.

 
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.