Novinky

15.05.2019

Thomayerova nemocnice díky finanční podpoře Nadace AGROFERT získala unikátní ultrazvuk s elastografií značky Arietta 70. Jedná se o jediné zařízení tohoto typu v ČR a jeho součástí je i vysoce kvalitní endoskopická sonda. Nadace AGROFERT poskytla na pořízení přístroje částku 5 808 000,- Kč vč. DPH.

14.05.2019

Svátek matek se slavil i v Thomayerově nemocnici, a to díky Slevomatu. Dnešní den si novopečené maminky a zdravotní sestřičky z Novorozeneckého a Gynekologicko-porodnického odd. dobře zapamatují, protože radost jim přišli udělat zaměstnanci ze Slevomatu, kteří pro ně měli připravené dárkové poukazy.

09.05.2019

Běh pro Thomayerku se blíží a zbývá posledních několik dní k přihlášení. Registrace bude uzavřena 14. 5. 2019!!!

07.05.2019

Běh pro miminka do dlaně hlavního města Prahy byl prvním pražským během jehož cílem bylo podpořit rodiny předčasně narozených dětí. Je to sportovně rodinná akce, kterou tradičně pořádala nezisková organizace Nedoklubko. Běh se konal minulou neděli v Oboře Hvězda na Praze 6 za účasti některých našich sestřiček z Novorozeneckého oddělení pod vedením vrchní sestry Jany Kudláčkové.

02.05.2019

TN podporuje a zároveň se zúčastní Běhu pro miminka do dlaně a co Vy? Svou účastí podpoříte naše Neonatologické oddělení.

30.04.2019

Oslava Prvního máje. Tento den je tradičně spojován nejen s oslavami Svátku práce, ale je to především svátek všech zamilovaných, který trvá celý květen. Thomayerova nemocnice přeje všem zamilovaným hodně lásky, moře štěstí, vzájemné porozumění a k tomu všemu samozřejmě to nejdůležitější, a to je pevné zdraví. Udržet si ho však není někdy jednoduché, ale podle několika odborných studií má na zdraví člověka pozitivní vliv právě láskyplný vztah, milující rodinné zázemí a pocit štěstí a pozitivní energie, která je spojena s láskou.

18.04.2019

Jarní dobročinný bazar v TN je za námi a opět velmi úspěšně. Celkový výtěžek dosáhl rekordních 113 800 korun a bazar navštívilo několik stovek lidí. Kromě zaměstnanců nemocnice přišlo tentokrát i mnoho návštěvníků z širšího okolí.

08.04.2019

Bacha! Pojišťováci – to je název divadelního představení, které se na začátku dubna hrálo v TN pod taktovkou Karolíny Vaicové, která pracuje jako vrchní sestra na Interní klinice 3. LF UK v Thomayerově nemocnici a tentokrát se ocitla v roli režisérky. Hereckými kolegy na jevišti jí dělali další zaměstnanci TN a nejen oni, kteří pro své publikum vytvořili úžasnou atmosféru a vtipnou zábavu po celý večer.

21.03.2019

Věděli jste, že 21. březen není jen oslavou prvního jarního dne, ale že tento den patří též Mezinárodnímu dni zdravého spánku? Jeho cílem je oslavit zdravý spánek a rozšířit povědomí veřejnosti o jeho významu a vlivu na naše celkové zdraví. Patří sem i osvěta v oblasti zdravého životního stylu a s tím spojená prevence onemocnění a nejrůznějších poruch spánku. Tento významný den vznikl jako iniciativa Worldwide Project on Sleep and Health (WWPSH).

18.03.2019

Thomayerova nemocnice oznamuje, že dnešním dnem ruší poslední zákaz návštěv na Pneumologické klinice 1. LF UK a TN, a to z důvodu ústupu chřipkové epidemie a respiračních problémů.

 
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.