Avíza a pozvánky

24.05.2019

Thomayerova nemocnice pořádá pro děti svých zaměstnanců a nejen pro ně již tradiční dětský den pod názvem „TAJUPLNÝ OSTROV“, který organizuje naše Centrum podpůrné péče TN ve spolupráci s Policií ČR, spol. Provident, s.r.o., spol. Libeřské lahůdky, a.s., a s Hasičským záchranným sborem ČR.

20.05.2019

Thomayerova nemocnice Vás zve na koncert smíšeného pěveckého sboru Gabriel, který Vám zahraje krátké skladby a písničky různých hudebních žánrů. Součástí vystoupení bude i minimuzikál „O hloupém Honzovi“.

15.04.2019

Občanské sdružení Nedoklubko zve na skvělou akci, kterou je běh pro předčasně narozená miminka. Cílem akce je upozornit na problematiku předčasného porodu, vyzdvihnout špičkovou úroveň české neonatologie a finančně podpořit všech pět pražských neonatologických center, která o taková miminka pečují.

05.04.2019

Oblečení, hračky a další zajímavé věci si můžete za pár kaček pořídit v našem dobročinném bazaru, na který Vás zve Centrum podpůrné péče Thomayerovy nemocnice.

03.04.2019

Zaměstnanci TN a jejich rodiny opět poběží pro dobrou věc. Změří si své síly v běhu a zároveň podpoří Centrum podpůrné péče TN, které pomáhá svými dobrovolnickými aktivitami pacientům nemocnice.

27.03.2019

Chcete se pobavit, zasmát a trochu se odreagovat od starostí běžného života? Pak přijďte na divadelní představení – Bacha! Pojišťováci, na které Vás zve Thomayerova nemocnice.

12.03.2019

Thomayerova nemocnice Vás zve na koncert žáků a učitelů Základní umělecké školy Jižní Město. Přijďte se zaposlechnout do jarních tónů zpěvu talentovaných dětí a jejich učitelů.

06.02.2019

Thomayerova nemocnice Vás zve na oslavu Světového dne nemocných, které se zúčastní Mons. Karel Herbst, emeritní biskup pražský. Mše svatá se bude konat v nemocniční kapli sv. Václava v areálu TN. Vstup je zdarma.

02.01.2019

Čeká Vás rychlý průřez vánočním repertoárem za 30 let existence sboru a letošní nová pohádka o Hloupém Honzovi pro děti i dospělé. Většina koncertů je určena seniorům. Toto je výjimečná příležitost i pro veřejnost zažít sbor Gabriel zblízka, a to ve chvíli, kdy už máte klid, dárky rozbalené a uklizeno po Silvestru.

17.12.2018

Nadace ČEZ podpořila realizaci projektu Thomayerovy nemocnice pod názvem - Zdravé dětské uši a v rámci něj poskytla finanční příspěvek na pořízení audiologické komory pro vyšetření sluchově postižených dětí od novorozeneckého věku až po malé děti s postižením sluchového a vestibulárního aparátu.

 
Strana: 12
 
 
 
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.