Avíza a pozvánky

06.02.2019

Thomayerova nemocnice Vás zve na oslavu Světového dne nemocných, které se zúčastní Mons. Karel Herbst, emeritní biskup pražský. Mše svatá se bude konat v nemocniční kapli sv. Václava v areálu TN. Vstup je zdarma.

02.01.2019

Čeká Vás rychlý průřez vánočním repertoárem za 30 let existence sboru a letošní nová pohádka o Hloupém Honzovi pro děti i dospělé. Většina koncertů je určena seniorům. Toto je výjimečná příležitost i pro veřejnost zažít sbor Gabriel zblízka, a to ve chvíli, kdy už máte klid, dárky rozbalené a uklizeno po Silvestru.

17.12.2018

Nadace ČEZ podpořila realizaci projektu Thomayerovy nemocnice pod názvem - Zdravé dětské uši a v rámci něj poskytla finanční příspěvek na pořízení audiologické komory pro vyšetření sluchově postižených dětí od novorozeneckého věku až po malé děti s postižením sluchového a vestibulárního aparátu.

03.12.2018

Thomayerova nemocnice – oddělení novorozenecké (JIP) a Dětské centrum při TN slavnostně převezme celkem 42 monitorů dechu Babysense 1, které obdrží od Nadace Křižovatka.

27.11.2018

Navštivte náš info stánek a získejte informace o všem, co vás zajímá o prevenci karcinomu prsu, o možnostech odborného vyšetření i případné léčby. Využijte jedinečné příležitosti a setkejte se s odborníky na veřejně přístupném místě. Stánky budou umístěny v prostorách lékárny Thomayerovy nemocnice v Praze 4 – Krči. Otevřeny budou 29. listopadu a 5. prosince 2018 v dopoledních hodinách. Odborníci z mamografického pracoviště Thomayerovy nemocnice Vám zde nabídnou praktické informace, informační letáky, konzultace i poradu.

15.11.2018

U příležitosti Světového dne diabetu si Vás dovolujeme pozvat do lékárny Thomayerovy nemocnice na informační kampaň věnovanou problematice diabetu.

 
 
 
 
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.