Avíza a pozvánky

15.04.2019

Občanské sdružení Nedoklubko zve na skvělou akci, kterou je běh pro předčasně narozená miminka. Cílem akce je upozornit na problematiku předčasného porodu, vyzdvihnout špičkovou úroveň české neonatologie a finančně podpořit všech pět pražských neonatologických center, která o taková miminka pečují.

05.04.2019

Oblečení, hračky a další zajímavé věci si můžete za pár kaček pořídit v našem dobročinném bazaru, na který Vás zve Centrum podpůrné péče Thomayerovy nemocnice.

03.04.2019

Zaměstnanci TN a jejich rodiny opět poběží pro dobrou věc. Změří si své síly v běhu a zároveň podpoří Centrum podpůrné péče TN, které pomáhá svými dobrovolnickými aktivitami pacientům nemocnice.

27.03.2019

Chcete se pobavit, zasmát a trochu se odreagovat od starostí běžného života? Pak přijďte na divadelní představení – Bacha! Pojišťováci, na které Vás zve Thomayerova nemocnice.

12.03.2019

Thomayerova nemocnice Vás zve na koncert žáků a učitelů Základní umělecké školy Jižní Město. Přijďte se zaposlechnout do jarních tónů zpěvu talentovaných dětí a jejich učitelů.

06.02.2019

Thomayerova nemocnice Vás zve na oslavu Světového dne nemocných, které se zúčastní Mons. Karel Herbst, emeritní biskup pražský. Mše svatá se bude konat v nemocniční kapli sv. Václava v areálu TN. Vstup je zdarma.

02.01.2019

Čeká Vás rychlý průřez vánočním repertoárem za 30 let existence sboru a letošní nová pohádka o Hloupém Honzovi pro děti i dospělé. Většina koncertů je určena seniorům. Toto je výjimečná příležitost i pro veřejnost zažít sbor Gabriel zblízka, a to ve chvíli, kdy už máte klid, dárky rozbalené a uklizeno po Silvestru.

17.12.2018

Nadace ČEZ podpořila realizaci projektu Thomayerovy nemocnice pod názvem - Zdravé dětské uši a v rámci něj poskytla finanční příspěvek na pořízení audiologické komory pro vyšetření sluchově postižených dětí od novorozeneckého věku až po malé děti s postižením sluchového a vestibulárního aparátu.

 
Strana: 12
 
 
 
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.