Všechny aktuality :: Novinky / Avíza a pozvánky / Napsali o nás

Novinky a aktuality

02.04.2020

V případě potřeby je připraveno pro naše zdravotníky celkem 19 ubytovacích kapacit, a to díky spol. Empirent Prague: Live with us tomorrow a spol. WOMEN FOR WOMEN. Tuto možnost zatím využije 17 našich zdravotních sestřiček. Vedení TN chce uvedeným společnostem velice poděkovat za nabídnutou pomoc, které si velice váží.

02.04.2020

Poděkování hlavní sestry ČR všem zdravotníkům, kteří to v tomto období nemají vůbec jednoduché a zažívají nejnáročnější období svého profesního i osobního života.

31.03.2020

Jak vypadají zdravé plíce člověka oproti těm, které jsou napadeny koronavirem – COVID-19 nebo jaký je průběh onemocnění u člověka, který je touto nákazou zasažen? Na tyto a podobné dotazy dnes odpovídala prof. MUDr. Martina Vašáková, Ph.D., přednostka Pneumologické kliniky 1. LF UK a TN v reportáži na čt24. V rozhovoru mluvila i o aktuální situaci na plicní klinice v souvislosti s COVID-19 a uvedla na pravou míru některé nepravdy a spekulace, které se neustále v médiích objevují o zaměstnancích a pacientech kliniky.

31.03.2020

Vedení TN dnes obdrželo finanční dar v hodnotě 100 000 Kč od vietnamské komunity na boj proti koronaviru – COVID19. Šek přišli do TN předat zástupci Vietnamského tenisové klubu v Praze, který funguje při Svazu Vietnamců v ČR. Za Thomayerovu nemocnici si šek z rukou Ing. Vu Phuonga převzal MUDr. Petr Čech, náměstek pro léčebnou péči. Finanční dar bude připsán na transparentní účet nemocnice, který je určen na opatření v boji proti koronaviru – COVID-19.

30.03.2020

Thomayerova nemocnice chce uvést na pravou míru nepravdivé a zavádějící informace, které se objevily v článku „Už 14 dní nás nekoupali, sestry se objevují sporadicky, líčí tristní situaci v pražské LDN seniorka“ (novinky.cz, 30. 3.).

30.03.2020

Thomayerova nemocnice může potvrdit, že u sebe doma zemřela zdravotní sestra z naší nemocnice. S ohledem na přání rodiny se k tomu však nebudeme blíže vyjadřovat či poskytovat další podrobnosti.

30.03.2020

Odběrové místo pro testování na COVID-19 v TN bude zatím k dispozici pouze pro akutní případy,  pro pacienty nemocnice a zaměstnance!

V případě nutnosti je možné využít i jiná odběrová místa v Praze.

27.03.2020

Thomayerova nemocnice připravila pro potřeby sponzorství vzor darovacích smluv, které jsou určeny pro všechny subjekty.

27.03.2020

Thomayerova nemocnice chce uvést na pravou míru nepravdivé informace, které se objevily v článku „Jak Babiš s Votěchem ohrozili lékaře a pacienty“ (Seznam Zprávy, 26. 3.).

26.03.2020

Uzavření odběrového stanu pro testování na COVID-19 bude platit až do odvolání.

Odběry budou nadále prováděny pouze pacientům, kteří budou přijati k hospitalizaci nebo ošetření a dále zaměstnancům TN.

 
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.