Všechny aktuality :: Novinky / Avíza a pozvánky / Napsali o nás

Novinky a aktuality

13.12.2019

V neděli 8. prosince se konalo benefiční představení s názvem „Mesiáš“ pod taktovkou herců Divadla Verze, které se mj. konalo také u příležitosti 15 let výročí fungování Nadačního fondu Kolečko. Představení se konalo ve Vršovickém divadle MANA a díky této benefici se podařilo ze vstupného vybrat neuvěřitelných 100 747 Kč, které později soukromý dárce rozšířil ještě o dalších dvacet tisíc korun.

13.12.2019

O léčbě špičkovými moderními přístroji a dalšími účinnými postupy jsme si povídali s MUDr. Petrem Kopsou, přednostou Kliniky revmatologie a rehabilitace 3. LF UK a TN. Klinika je moderní, dynamicky se rozvíjející pracoviště. Proto se stále snažíme sledovat moderní a účinné trendy v terapii pohybového aparátu a tyto poznatky aplikovat do praxe. Toto obnáší nejen proškolování našich odborných pracovníků v nových metodách, ale i vybavení moderními špičkovými technologiemi. Jsme rádi, že i díky tomu můžeme našim pacientům dopřát nadstandardní péči.

12.12.2019

Thomayerova nemocnice se i v letošním roce zúčastnila již 14. ročníku celostátní soutěže o nejlepší českou nemocnici pod názvem „Nemocnice ČR 2019“, kterou tradičně pořádá organizace HealthCare Institute, o.p.s. Ankety se celkem zúčastnilo 154 nemocnic s akutními lůžky z celé ČR. Soutěžilo se v několika kategoriích a TN se úspěšně umístila hned ve dvou z nich. 1. místo v kraji (za hl. m. Praha) získala za bezpečnost a spokojenost ambulantních pacientů a 2. místo v ČR v kategorii – Nejlepší on-line komunikace nemocnic.

10.12.2019

Na Novorozeneckém oddělení v Thomayerově nemocnici se před časem rozdávaly, resp. darovaly tzv. KUFŘÍKY VZPOMÍNEK pro odložené děti, a to díky Nadačnímu fondu LA VIDA LOCA. Ten je autorem projektu Život v kufříku, do kterého je vč. TN zapojeno celkem 45 porodnic v ČR. A právě TN byla teprve druhou nemocnicí, která se do tohoto projektu v roce 2016 zapojila a podpořila ho. V roce 2019 se v TN narodilo celkem 14 odložených dětí, které posléze byly předány do pěstounské či adoptivní péče.

09.12.2019

Dětské pacienty v Thomayerově nemocnici navštívil Mikuláš s čertem, andělem i vodníkem. V čele této předvánoční delegace byl známý režisér Zdeněk Troška, který s sebou na dětskou chirurgii přivedl herečky a herce ze své nové pohádky – Zakleté pírko.

09.12.2019

Thomayerova nemocnice Vás zve na předvánoční koncert - Adventní ztišení. Zastavte se na chvíli a přijďte k nám do TN si vychutnat atmosféru líbivých tónů, krásného zpěvu, modlitby či rozjímání adventních antifon. To vše při poslechu hudby a žalmů.

06.12.2019

Malí pacienti z dětské chirurgie a traumatologie z Thomayerovy nemocnice (TN) měli o důvod víc, proč se opět radovat ze života a alespoň na chvíli zapomenout na svá trápení. Důvodem byla nečekaná návštěva Mikuláše, a to přímo pohádkového, společně s čertem, andělem a dokonce i vodníkem. Udělat radost jim totiž přišli herci z nové pohádky Zdeňka Trošky pod názvem – Zakleté pírko, která půjde do kin již 2. ledna 2020. Díky TV Prima tak mohly děti vidět své oblíbené pohádkové postavy a setkat se se známými herci.

05.12.2019

Centrum podpůrné péče při TN a vedení Thomayerovy nemocnice chce poděkovat dobrovolníkům ze spol. SAP ČR, spol. s r.o. za jejich pomoc a spolupráci, kterou vykonávají pro naše pacienty a zaměstnance nemocnice. V říjnu do TN totiž zavítali celkem pětkrát v rámci svého firemního dobrovolnictví.

05.12.2019

Vedení Thomayerovy nemocnice společně se zástupci Centra podpůrné péče v TN děkují všem dobrovolníkům vč. těch firemních za jejich celoroční a intenzivní spolupráci a pomoc v rámci dobrovolnictví, kterou poskytujete našim pacientům a zaměstnancům nemocnice. Nesmírně si vážíme vaší práce a energie, o kterou se umíte podělit s těmi, kteří to nejvíce potřebují.

04.12.2019

V Thomayerově nemocnici se v polovině listopadu konala tradiční konference – Den Marie Španělové pro zdravotnické pracovníky. V tomto roce šlo již o dvacáté třetí setkání zdravotních sestřiček a bratrů v TN. Konferenci zahájila Mgr. Jaroslava Mrkvičková, MBA, náměstkyně pro nelékařská zdravotnická povolání. Přivítala přítomné účastníky, poděkovala jim za jejich usilovnou a namáhavou práci, kterou vykonávají mnohdy i nad rámec svých pracovních povinností pro své pacienty. Tématem letošního ročníku konference bylo – „Co chceme/nechceme vědět“, které nabízí mnohé úhly pohledu, významy a asociace.

 
Strana: 1 ... 789101112131415161718192021 ... 45
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.