Novinky

18.04.2019

Jarní dobročinný bazar v TN je za námi a opět velmi úspěšně. Celkový výtěžek dosáhl rekordních 113 800 korun a bazar navštívilo několik stovek lidí. Kromě zaměstnanců nemocnice přišlo tentokrát i mnoho návštěvníků z širšího okolí.

08.04.2019

Bacha! Pojišťováci – to je název divadelního představení, které se na začátku dubna hrálo v TN pod taktovkou Karolíny Vaicové, která pracuje jako vrchní sestra na Interní klinice 3. LF UK v Thomayerově nemocnici a tentokrát se ocitla v roli režisérky. Hereckými kolegy na jevišti jí dělali další zaměstnanci TN a nejen oni, kteří pro své publikum vytvořili úžasnou atmosféru a vtipnou zábavu po celý večer.

21.03.2019

Věděli jste, že 21. březen není jen oslavou prvního jarního dne, ale že tento den patří též Mezinárodnímu dni zdravého spánku? Jeho cílem je oslavit zdravý spánek a rozšířit povědomí veřejnosti o jeho významu a vlivu na naše celkové zdraví. Patří sem i osvěta v oblasti zdravého životního stylu a s tím spojená prevence onemocnění a nejrůznějších poruch spánku. Tento významný den vznikl jako iniciativa Worldwide Project on Sleep and Health (WWPSH).

18.03.2019

Thomayerova nemocnice oznamuje, že dnešním dnem ruší poslední zákaz návštěv na Pneumologické klinice 1. LF UK a TN, a to z důvodu ústupu chřipkové epidemie a respiračních problémů.

11.03.2019

Thomayerova nemocnice oslavila svátek hojnosti, dobré zábavy a humoru. Centrum podpůrné péče, které funguje při TN, připravilo pro zaměstnance nemocnice a jejich rodiny pestrý program u příležitosti oslav masopustu. A že bylo co slavit, vždyť masopust představuje období hodování a veselí.

07.03.2019

Thomayerova nemocnice upozorňuje na dočasné uzavření Stomatologického oddělení, a to v týdnu od 25. 3. 2019 – 29. 3. 2019 z důvodu stavebních úprav.

01.03.2019

Thomayerova nemocnice upozorňuje, že z technických důvodů je ambulantní rehabilitace v rámci Revmatologického a rehabilitačního oddělení dočasně přemístěna na pavilon A1 (přízemí vzadu). Předpokládaný termín přestěhování zpět na pavilon A2 je v červnu 2019.

18.02.2019

Thomayerova nemocnice oslavila Světový den nemocných, který tradičně připadl na den 11. února. Za účasti Mons. Karla Herbsta, SDB, emeritního biskupa pražského se konala mše svatá v nemocniční kapli sv. Václava, které se zúčastnili nejen senioři, ale také někteří pacienti TN a mnoho dalších návštěvníků. Součástí mše byla také možnost přijetí svátosti nemocných, kterou lidem udělil Mons. Herbst.

11.01.2019

Vedení Thomayerovy nemocnice se ve středu 9. ledna setkalo s dobrovolníky v místní kapli sv. Václava, aby jim poděkovalo za jejich spolupráci a aktivity, které pro pacienty v TN pořádají v rámci dobrovolnického programu. Ten v TN probíhá prakticky již od roku 2005. K tradičnímu setkání došlo již potřinácté.

02.01.2019

Vedení Thomayerovy nemocnice se na svém posledním setkání v minulém roce oficiálně rozloučilo s manželi Sedláčkovými a poděkovalo jim za jejich mnohaletou spolupráci a kvalitní odborné vedení svých pracovišť. Z rukou ředitele TN si kytici a pamětní diplom převzala primářka Revmatologického a rehabilitačního oddělení MUDr. Marie Sedláčková a také primář Očního odd. MUDr. Karel Sedláček.

 
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.