Všechny aktuality :: Novinky / Avíza a pozvánky / Napsali o nás

Novinky a aktuality

10.06.2020

Před časem navštívil populární zpěvák Marek Ztracený Thomayerovu nemocnici, aby předal místním zdravotníkům volné vstupenky na svůj koncert – RESTART, který se bude konat v únoru 2021 v O2 aréně. Celkem bylo nakonec rozdáno neuvěřitelných 607 vstupenek. Koncert se bude konat 20. a 21. února 2021.

05.06.2020

Během koronavirové krize, kdy došlo k uzavření škol a školek, herní terapeutky z Centra podpůrné péče Thomayerovy nemocnice ve spolupráci se školou TN zajišťovali hlídání dětí zaměstnanců nemocnice. To probíhalo od 18. března do 20. května 2020 a zájem o hlídání byl mezi rodiči veliký. Děti přicházely do Centra ráno a odcházely domů v 16 hodin.

04.06.2020

Thomayerova nemocnice (TN) vyplatila zdravotníkům odměny v celkové výši 14,5 mil. Kč, a to primárně za péči o pacienty s onemocněním Covid-19. Tyto mimořádné odměny jim byly vyplaceny za období březen a duben.

03.06.2020

Na boj proti koronaviru získala Thomayerova nemocnice od společnosti ČEPS finanční dar ve výši 400 tis. Kč.  Tyto prostředky budou použity na pořízení ochranných a zdravotnických potřeb a pomůcek, které zdravotníci potřebují při péči o pacienty s onemocněním Covid-19. 

03.06.2020

Pomáhat zdravotníkům je možné různými způsoby, a to například i tak, že si koupíte zajímavou knížku a 20 Kč z každého prodaného výtisku podpoříte své zdravotníky z Thomayerovy nemocnice. Kniha pod názvem V BÍLÉM PLÁŠTI je soubor povídek renomovaných českých autorů. Kniha vyšla ke konci května a lze ji zakoupit v knihkupectvích anebo na e-shopu nakladatelství Luxor.

01.06.2020

Vážení, 

za všechny naše zdravotníky, kteří pracují v Thomayerově nemocnici, bych Vám chtěl upřímně poděkovat za Váš velkorysý a hodnotný dar v podobě materiálního a technického vybavení v celkové hodnotě 5,6 mil. Kč, které najde své plnohodnotné uplatnění v rámci onkologické kliniky, kliniky revmatologie a rehabilitace a dalších pracovišť. Poděkování zvlášť patří paní prof. MUDr. Jitce Abrahámové, DrSc., která je předsedkyní správní rady NF.

29.05.2020

Celkem 1039 dárkových poukazů v hodnotě 300 Kč darovala Teta drogerie zdravotním sestřičkám z Thomayerovy nemocnice na nákup vlasové kosmetiky. Celková hodnota takového daru se nakonec vyšplhala až na neuvěřitelných 311 700 korun. Vedení TN chce velice poděkovat zaměstnancům Teta drogerie za užitečný dar, iniciativu a za tuto pomoc, která potěší každého člověka v této složité době.

28.05.2020

Zdravotníky z Thomayerovy nemocnice dnes navštívil zpěvák Marek Ztracený, aby jim osobně předal téměř 600 vstupenek na jeho koncert pod názvem – RESTART, který se bude konat příští rok. Tímto způsobem jim vyjádřil svůj obdiv a poděkoval za jejich náročnou a těžkou práci během současné epidemie. Koncert se bude konat 20. 2. a 21. února v O2 aréně a zdravotníci z TN budou u toho!

27.05.2020

Celkem 30 kusů domácích spotřebičů v hodnotě za téměř 200 tis. Kč darovala spol. AMICA zdravotníkům z Thomayerovy nemocnice (TN). AMICA se tak rozhodla podpořit zdravotníky z tzv. první linie a tímto darem jim trochu více zpříjemnit jejich pracovní prostředí. V rámci ČR je to největší jednorázová podpora nemocnice ze strany výrobce domácích spotřebičů.

25.05.2020

O vývoji koronavirové pandemie, zkušenostech během ní v rámci nemocnice a blízké budoucnosti hovořil ředitel Thomayerovy nemocnice doc. MUDr. Zdeněk Beneš, CSc. v rozhovoru pro server G.cz. Ředitel nemocnice Zdeněk Beneš za sebou nemá klidné období. Pražská "Thomayerka" patří mezi zdravotnická zařízení, která rozhodně o pacienty nemá nouzi a jejíž záběr, i co se například spádové oblasti týká, je značný, a to i bez Covidu - 19. I toto zařízení, jeho chod a životy jeho zaměstnanců poslední dobou ovládala epidemie, kterou způsobil nový typ koronaviru. V průběhu uplynulých více než dvou měsíců tak musel její ředitel řešit celou řadu situací, které by ho před pár měsíci nenapadly a bez kterých by se, podle našeho názoru, asi i rád obešel. Ale i on je v zásadě optimista a jak sám deklaruje, nemocnice se vrátila do standardního režimu.

 
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.