Všechny aktuality :: Novinky / Avíza a pozvánky / Napsali o nás

Novinky a aktuality

30.03.2020

Thomayerova nemocnice chce uvést na pravou míru nepravdivé a zavádějící informace, které se objevily v článku „Už 14 dní nás nekoupali, sestry se objevují sporadicky, líčí tristní situaci v pražské LDN seniorka“ (novinky.cz, 30. 3.).

30.03.2020

Thomayerova nemocnice může potvrdit, že u sebe doma zemřela zdravotní sestra z naší nemocnice. S ohledem na přání rodiny se k tomu však nebudeme blíže vyjadřovat či poskytovat další podrobnosti.

27.03.2020

Thomayerova nemocnice připravila pro potřeby sponzorství vzor darovacích smluv, které jsou určeny pro všechny subjekty.

27.03.2020

Thomayerova nemocnice chce uvést na pravou míru nepravdivé informace, které se objevily v článku „Jak Babiš s Votěchem ohrozili lékaře a pacienty“ (Seznam Zprávy, 26. 3.).

25.03.2020

Thomayerova nemocnice informuje, že dne 25. března ve věku 75 let zemřel polymorbidní pacient v terminálním stádiu srdečního selhání. Šlo o diabetika, který bohužel trpěl celou řadou dalších chronických zdravotních problémů, které souvisely s jeho věkem.

23.03.2020

Thomayerova nemocnice informuje všechny o novém videospotu Min. zdravotnictví ČR, který má název - Jak chránit sebe a své okolí.

20.03.2020

O aktuální situaci v souvislosti s testováním na koronavirus v TN poskytla krátký rozhovor pro TV Prima MUDr. Stanislava Šimková, primářka Infekčního oddělení v Thomayerově nemocnici. V rozhovoru mluvila mj. o náročné práci zdravotníků, která je v tomto složitém období velice důležitá. Testování na COVID1-19 spustila TN v pondělí 16. března, a to v novém provizorním odběrovém stanu, který je umístěn mimo areál nemocnice.

20.03.2020

O dětských úrazech a jejich závažnosti hovořil prof. MUDr. Petr Havránek, CSc., emeritní přednosta z Kliniky dětské chirurgie a traumatologie 3. LF UK a Thomayerovy nemocnice pro blesk.cz. V rozhovoru mluvil o stále se zvyšující intenzitě dětských úrazů a především o tom, že tyto úrazy jsou čím dál více závažnější, ale pro tým jeho lékařů nejsou neřešitelné. Každý případ má svá specifika a musí se k němu přistupovat individuálně.

18.03.2020

Thomayerova nemocnice chce uvést na pravou míru zavádějící informace, které se aktuálně objevily v médiích v souvislosti s údajným pochybením zdravotnického personálu v případě hospitalizace pacienta (taxikáře) na plicním oddělení v TN.

12.03.2020

O závislosti dětí na alkoholu a jeho vlivu na jejich zdraví poskytl rozhovor MUDr. Pavel Kabíček, CSc., primář pediatrické kliniky v Thomayerově nemocnici pro Pražský deník.

 
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.