Všechny aktuality :: Novinky / Avíza a pozvánky / Napsali o nás

Novinky a aktuality

21.07.2021

Dary v hodnotě za více než 230 tisíc korun věnovala vietnamská společnost TAMDA FOODS, s.r.o., a to Interní klinice 3. LF UK ve Fakultní Thomayerově nemocnici (FTN).  Jejich účelem je podpořit rehabilitaci místních pacientů v rámci léčebného procesu. Konkrétně jde o dary ve formě rehabilitačních a kompenzačních pomůcek, které účinně a efektivně pomáhají při aktivizaci pacientů a jejich dřívějšího návratu do domácího prostředí. Zástupce společnosti přivítal ve FTN doc. MUDr. Pavel Kohout, Ph.D., přednosta Interní kliniky, který jim zároveň upřímně poděkoval za poskytnuté dary a rovněž vyzdvihl jejich veliký přínos pro samotné pacienty.

21.07.2021

Fakultní Thomayerova nemocnice (FTN) aktuálně hledá následující pracovní pozice:

12.07.2021

Každému z nás koluje v žilách červená tekutina. Poptávka po krvi zůstává v nemocnicích neustále velká, tak jako v krčské Fakultní Thomayerově nemocnici. Životodárné tekutiny je málo kvůli letním dovoleným a čekací době po očkování. Máme se kvůli momentálnímu nedostatku dárců bát, že krve bude nedostatek? Nač by, když darovat ji může téměř každý.

12.07.2021

Covid-19 řádí v Česku už dost dlouho. Nejlepším způsobem, jak se ho zbavit, je podle odborníků očkování. Ve Fakultní Thomayerově nemocnici očkují od 1. července samoplátce i všechny zájemce starší 12 let. Mezi prvními byla i dvanáctiletá Vivian, která se svěřila s dojmy z injekce.

02.07.2021

Fakultní Thomayerova nemocnice (FTN) informuje, že od 7. července bude opět otevřena Thomayerova kavárna, a to vždy od PO do PÁ s provozní dobou od 7:30 do 17:00 hod.

01.07.2021

Transfuzní oddělení ve Fakultní Thomayerově nemocnici (FTN)  prosí všechny své stávající i budoucí dárce krve, aby přišli darovat krev i během letních prázdnin a v období dovolených. Krev je velice důležitá a není ji nikdy dost! VÍCE INFO na webu Transfuzního odd.

01.07.2021

Fakultní Thomayerova nemocnice (FTN) začala od 1. července NOVĚ očkovat také tzv. SAMOPLÁTCE a DĚTI OD 12 DO 15 LET. Vše probíhá v očkovacím centru nemocnice v pavilonu F. Bližší INFO o očkování najdete na webu FTN.

01.07.2021

Fakultní Thomayerova nemocnice (FTN) upozorňuje na změnu otevírací doby v prodejně zdravotnických potřeb, a to v období od 7.7. do 3.9. 2021!

PONDĚLÍ - PÁTEK
vždy od 7:30 do 16:00 hod.

30.06.2021

Ve Fakultní Thomayerově nemocnici (FTN) se konal již II. ročník Krčského pediatrického odpoledne. Akci pořádala Pediatrická klinika 1. LF UK ve FTN a 1. lékařská fakulta UK, a to ve spolupráci se Sdružením praktických lékařů pro děti a dorost ČR a dalšími partnery. Odborným garantem semináře byl doc. MUDr. Martina Magner, Ph.D., přednosta Pediatrické kliniky, který přítomné hosty seznámil s novinkami v oblasti zdravotní péče na klinice a rovněž  hovořil i o novém stacionáři a dalších tématech. Stacionář byl v letošním roce slavnostně otevřen díky podpoře Nadačního fondu Kapka naděje. Odborného semináře se v letošním roce zúčastnilo téměř 50 praktických lékařů pro děti a dorost.

30.06.2021

Od 1. července 2021 nabízí Fakultní Thomayerova nemocnice (FTN) očkování proti Covid-19 pro děti od 12 do 15 let. Očkování probíhá každý den vč. víkendů, a to od 7.00 do 12.00 hod. v očkovacím centrum (pavilon F) nemocnice. K očkování je nutná nejdříve registrace v centrálním rezervačním systému!

 
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.