Příprava k porodu


On-line rezervace (kurzů, prohlídek porodního sálu a sepisování dokumentace)


  • Objednání prohlídky porodního sálu, přednášek, cvičení pro těhotné pouze on-line.
  • Lektorkami jsou porodní asistentky z porodního sálu.
  • Prohlídky porodního sálu jsou organizovány jednou za čtrnáct dní ve čtvrtek od 13:00 hod. Cena prohlídky je 180,- Kč za osobu (platba pouze v hotovosti).
  • Přednášky jsou určeny ženám, které plánují porod ve Fakultní Thomayerově nemocnici i jejich doprovodu. Kurz probíhá v několika lekcích formou přednášek a diskuzí o námětech, které budoucí rodiče zajímají. Cena jedné lekce je 350,- Kč – viz odkaz níže.
  • Cvičení pro těhotné probíhá ve Fakultní Thomayerově nemocnici v pavilonu U, ve 2. patře. Cvičení probíhá ve středu a ve čtvrtek. Cena jedné hodiny je 120,- Kč – viz odkaz níže.

KAŽDÝ ÚČASTNÍK KURZU JE POVINEN PROKÁZAT SE:

  • NEGATIVNÍM PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 nebo NEGATIVNÍM POC test na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 a doloží o tom doklad;
  • NEBO mají vystavený certifikát Ministerstva zdravotnictví ČR o provedeném očkování proti onemocnění COVID-19, a od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu uplynulo nejméně 14 dní, nebo od aplikace první dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu uplynulo nejméně 14 dnů, a očkovaná osoba nejeví žádné příznaky onemocnění COVID-19;
  • NEBO prodělaly laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19, uplynula u nich doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní.

Možnost zakoupení dárkových poukazů na těhotenské cvičení a předporodní kurzy. Poukazy jsou k zakoupení v recepci oddělení každý všední den od 7:00-15:00 hod.


3D ultrazvuk a předporodní kurzy (.pdf)

 
 
 
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.