• Gynekologie - lůžkové oddělení

Virtuální prohlídka oddělení


Standardní lůžkové oddělení

Gynekologickou péči o ženy poskytuje v plném rozsahu pooperační oddělení. Specializovanou péči zajišťuje tým lékařů a erudovaných sester. Denně docházejí na oddělení rehabilitační pracovníci a nutriční terapeut, který upravuje individuálně dietní režim podle potřeb pacientů. V případě potřeby nebo zájmu nabízíme pomoc ústavního psychologa a duchovní péči.

  • Pooperační oddělení – dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením, vybaveny TV s možností přípojení vlastního USB flash disku, také připojení k Wi-Fi. Na jídelně je pacientkám k dispozici lednička.
  • Návštěvy jsou možné od 14:00 do 18:00 hod.
  • V rámci komplexní předoperační přípravy, která zahrnuje zhodnocení zdravotního stavu ženy podle dodaných výsledků a vyšetření praktického lékaře, zajišťujeme předoperační konzultaci s anesteziologem o vhodné úpravě medikace a prevenci tromboembolické nemoci.
  • Operativní zákroky provádíme zejména miniinvazivní cestou (laparoskopicky), ale také laparotomickou cestou (větší operační rána v oblasti břicha) nebo vaginální cestou (přístup pochvou).

Nejčastější operativní výkony:

  • Hysteroskopie, resektoskopie, miniinterrupce a interrupce (i lékovou formou), ošetření děložního čípku při přednádorových změnách, operace myomů, urogynekologické operace od plastických operací po moderní zpevnění pomocí pásky, diagnostické operace.
  • Po větší operaci jsou pacientky monitorovány na jednotce intenzívní péče, odkud je, podle vývoje jejich zdravotního stavu, překládáme zpět na standardní oddělení.
  • Délka hospitalizace na pooperačním oddělení je podmíněna složitostí provedeného výkonu a pooperačním stavem pacientky. Po laparoskopických operacích bez komplikací hospitalizujeme obvykle 2-3 dny, po břišních operacích 4-7 dní. Ženy po malých výkonech jsou do domácího ošetření propouštěny ještě týž den nebo den následující.

Ceník gynekologicko-porodnických služeb

 
 
 
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.