O nás

Vítáme Vás na stránkách Fakultní Thomayerovy nemocnice (FTN), která patří mezi tradiční a největší zdravotnická zařízení v České republice. V roce 2018 oslavila své 90. výročí a zajišťuje zdravotní péči pro největší spádovou oblast v Praze.

Fakultní Thomayerova nemocnice je moderně se rozvíjející klinické centrum, kde se poskytuje specializovaná medicína na velmi vysoké úrovni a které současně poskytuje zázemí odborníkům z mnoha lékařských oborů.

Naši odbornou pomoc zaměřujeme především na pediatrické obory, traumatologii, onkologii, neurologii a pneumologii. Samozřejmě si udržujeme vysoký standard i v dalších klinických oborech.

 
 
 

Novinky a aktuality

FTN představila nový navigační systém pro snadnější a rychlejší orientaci v areálu nemocnice

Vedení Fakultní Thomayerovy nemocnice (FTN) představilo nový interaktivní navigační systém pro pacienty a návštěvy, který jim umožní snadnější a rychlejší orientaci v areálu nemocnice. Jedná se o český systém, který byl vyvinut českou spol. Business Systems, a.s. a FTN je prvním zdravotnickým zařízením v ČR, kde začal fungovat. Nejdříve v rámci bezplatného pilotního projektu testování a nyní byl spuštěn do ostrého provozu. Pomocí moderního samoobslužného infokiosku nebo mobilního telefonu dovede člověka nejrychlejší cestou k hledanému cíli, a to i z pohodlí domova. K dispozici má FTN dva infokiosky, a to u hlavního vjezdu do areálu a v přístupové hale porodnice (pavilon U).

24.05.2024
Číst více
UPOZORNĚNÍ! Ve dnech 23.-24.5. bude odběrové místo uzavřeno z důvodu malování prostor!

Fakultní Thomayerova nemocnice (FTN) upozorňuje, že ve dnech 23. až 24. května bude pracoviště odběrového místa v pavilonu A1 uzavřeno, a to z důvodu plánovaného malování prostor. Odběr krve budou provádět ordinující oddělení nemocnice.

23.05.2024
Číst více
Chat s prof. Koziar Vašákovou - Špičky lékařského oboru na Horké lince: Ptali jste se odborníků na nemoci srdce, cukrovku i rakovinu plic (Blesk.cz)

Kdy se vám poštěstí konzultovat svůj zdravotní stav s těmi nejlepšími specialisty? V redakci Blesku se sešlo osm lékařů na civilizační onemocnění. To jsou choroby, které přináší moderní doba a s ní ruku v ruce nezdravý životní styl. Na tyto nemoci se umírá nejvíc a často i zbytečně a předčasně. Za Fakultní Thomayerovu nemocnici se akce zúčastnila prof. MUDr. Martina Koziar Vašáková, Ph.D., přednostka Pneumologické kliniky 1. LF UK.

20.05.2024
Číst více
 

Více novinek

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.