Informace k očkování MZČR


O nás

Vítáme Vás na stránkách Fakultní Thomayerovy nemocnice (FTN), která patří mezi tradiční a největší zdravotnická zařízení v České republice. V roce 2018 oslavila své 90. výročí a zajišťuje zdravotní péči pro největší spádovou oblast v Praze.

Fakultní Thomayerova nemocnice je moderně se rozvíjející klinické centrum, kde se poskytuje specializovaná medicína na velmi vysoké úrovni a které současně poskytuje zázemí odborníkům z mnoha lékařských oborů.

Naši odbornou pomoc zaměřujeme především na pediatrické obory, traumatologii, onkologii, neurologii a pneumologii. Samozřejmě si udržujeme vysoký standard i v dalších klinických oborech.

sledujte nás

 
 
 

Novinky a aktuality

DÍKY EU DOTACÍM JSME POŘÍDÍLI NOVÝ SYSTÉM V MIKROBIOLOGICKÉ DIAGNOSTICE – MALDI BIOTYPER SIRIUS!

Díky EU dotacím v rámci REACT-EU byl do FTN pořízen nový systém pro mikrobiologickou diagnostiku. Jedná se o systém MALDI Biotyper® sirius IVD, který byl za účasti zástupců výrobce a Oddělení klinické mikrobiologie ve FTN slavnostně představen a uveden do provozu. Instalovaný systém disponuje inovativní metodou identifikace bakteriálních mikroorganismů, zaloľenou na principu hmotnostní spektrometrie, která umoľňuje rychlejąí a efektivnějąí analýzu, neľ jaké je moľné dosáhnout pomocí klasických diagnostik.

30.06.2022
Číst více
Upozornění! Změny provozu u očkovacího a testovacího centra na Covid-19 od 1. července!

FTN upozorňuje na změny provozu a fungování očkovacího a testovacího centra na Covid-19 od 1. července:

27.06.2022
Číst více
Během státních svátků ve dnech 5.-6.7. bude očkovací a testovací centrum na COVID-19 uzavřeno!

FTN upozorňuje, že během státních svátků ve dnech 5.-6.7.2022 budou uzavřeny provozovny očkovacího (pav. B1) a testovacího centra (mobilní červená buňka) na Covid-19.

27.06.2022
Číst více
 

Více novinek

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.