Informace k očkování MZČR


O nás

Vítáme Vás na stránkách Fakultní Thomayerovy nemocnice (FTN), která patří mezi tradiční a největší zdravotnická zařízení v České republice. V roce 2018 oslavila své 90. výročí a zajišťuje zdravotní péči pro největší spádovou oblast v Praze.

Fakultní Thomayerova nemocnice je moderně se rozvíjející klinické centrum, kde se poskytuje specializovaná medicína na velmi vysoké úrovni a které současně poskytuje zázemí odborníkům z mnoha lékařských oborů.

Naši odbornou pomoc zaměřujeme především na pediatrické obory, traumatologii, onkologii, neurologii a pneumologii. Samozřejmě si udržujeme vysoký standard i v dalších klinických oborech.

sledujte nás

 
 
 

Novinky a aktuality

FTN děkuje spol. MOL za dary pro naše zdravotníky. Vážíme si Vaší podpory!

Vedení Fakultní Thomayerovy nemocnice (FTN) děkuje spol. MOL za dary pro naše zdravotníky z Plicní kliniky a z pracoviště ARO jako poděkování za jejich zodpovědnou práci a enormní nasazení během covidové pandemie v roce 2021. Zaměstnanci z MOL přivezli do FTN několik kilo zrnkové kávy, vánoční perníčky nebo desítky obložených croissantů.

20.01.2022
Číst více
Děkujeme dětem ze ZŠ Mikulova za dárky pro naše zdravotníky!

Zdravotníci z Gynekologicko-porodnického oddělení JIP ve Fakultní Thomayerově nemocnici (FTN) děkují dětem ze 7C Základní školy Mikulova z Prahy 4 za dárky, které si pro ně připravily.

20.01.2022
Číst více
VE FTN JSME DOSUD NAOČKOVALI PŘES 750 DĚTÍ VE VĚKU OD 5 DO 11 LET!

Ve FTN jsme děti ve věku od 5 do 11 let začali očkovat od 15. prosince 2021. Dosud jsme jich naočkovali přes 750 a zájem je stále veliký. Každou středu očkujeme až 150 dětí. Na místě je pediatr, dětská zdravotní sestra a příslušné zdravotnické vybavení. Očkování probíhá na Pediatrické klinice v pavilonu G2 – přízemí.

19.01.2022
Číst více
 

Více novinek

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.