Informace k očkování MZČR


O nás

Vítáme Vás na stránkách Fakultní Thomayerovy nemocnice, která patří mezi největší zdravotnická zařízení v České republice.

Fakultní Thomayerova nemocnice je moderně se rozvíjející klinické centrum, kde se poskytuje specializovaná medicína na velmi vysoké úrovni a které současně poskytuje zázemí odborníkům z mnoha lékařských oborů.

Naši odbornou pomoc zaměřujeme především na pediatrické obory, traumatologii, onkologii a pneumologii. Samozřejmě si udržujeme vysoký standard i v dalších klinických oborech.

sledujte nás

 
 
 

Novinky a aktuality

LETOS UŽ POTŘETÍ POBAVILI VESELÍ KLAUNI NAŠE DĚTSKÉ PACIENTY A TENTOKRÁT I S JAKUBEM KOHÁKEM. DĚKUJEME!

Letos už potřetí přišli pobavit VESELÍ KLAUNI naše dětské pacienty, a to díky organizaci – Dr. Klaun (Chance 4 Children), která funguje v ČR již od roku 1997. Tentokrát šlo o hospitalizované děti na Klinice dětské chirurgie a traumatologie 3. LF UK ve Fakultní Thomayerově nemocnici (FTN). Kromě veselých klaunů přišel děti pozdravit a zároveň jim udělat radost i známý herec, komik či režisér Jakub Kohák. Tato veselá partička přinesla dětem především dobrou náladu, vtipné scénky, veselou hudbu, ale i například různé dárečky či typický klaunův červený nos, který všem hned vykouzlil úsměv na tváři.

30.04.2021
Číst více
Nové ventilátory pro dětské pacienty z pediatrie od Nadačního fondu Kapka naděje. Děkujeme za podporu!

Vedení Fakultní Thomayerovy nemocnice velice děkuje Nadačnímu fondu Kapka naděje za nové ventilátory značky Philips Trilogy EVO, které pořídilo pro naše dětské pacienty hospitalizované na Pediatrické klinice I. LF UK ve FTN.  Tyto ventilátory představují to nejmodernější přístrojové vybavení v oblasti dechové podpory dětí s respiračním selháním.

29.04.2021
Číst více
TÉMĚR DVA MĚSÍCE POMÁHAL PETR VÁGNER NAŠIM ZDRAVOTNÍKŮM Z INTERNY. DĚKUJEME!

Ředitel Fakultní Thomayerovy nemocnice (FTN) doc. MUDr. Zdeněk Beneš, CSc. se ve středu 28. 4. sešel se známým moderátorem Petrem Vágnerem, aby mu osobně poděkoval za jeho téměř dvouměsíční působení na Interně ve FTN, kde pomáhal zdravotníkům s jejich každodenní péčí o pacienty. Petr Vágner si tak vyzkoušel namáhavou a velice náročnou práci ve zdravotnickém prostředí, kde se aktivně zapojil do činnosti pomocného personálu.

29.04.2021
Číst více
 

Více novinek

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.