Informace k očkování MZČR


O nás

Vítáme Vás na stránkách Fakultní Thomayerovy nemocnice (FTN), která patří mezi tradiční a největší zdravotnická zařízení v České republice. V roce 2018 oslavila své 90. výročí a zajišťuje zdravotní péči pro největší spádovou oblast v Praze.

Fakultní Thomayerova nemocnice je moderně se rozvíjející klinické centrum, kde se poskytuje specializovaná medicína na velmi vysoké úrovni a které současně poskytuje zázemí odborníkům z mnoha lékařských oborů.

Naši odbornou pomoc zaměřujeme především na pediatrické obory, traumatologii, onkologii, neurologii a pneumologii. Samozřejmě si udržujeme vysoký standard i v dalších klinických oborech.

 
 
 

Novinky a aktuality

Neurologickou kliniku ve FTN navštívili zástupci významné australské spol. ASPENMEDICAL

Neurologickou kliniku 3. LF UK ve FTN navštívili před časem zástupci jedné z nejvýznamnějších australských poskytovatelů zdravotní péče a pomoci ze společnosti ASPENMEDICAL. Společnost je globálním poskytovatelem inovativních a na míru šitých řešení zdravotní péče v celé řadě odvětví a své aktivity rozšiřuje i mimo území Austrálie. V rámci své oficiální návštěvy ČR projevili zástupci společnosti zájem o krátkou prohlídku zdravotnického zařízení a vybrali si Neurologickou kliniku ve FTN. Za kliniku je v nemocnici přivítal přednosta doc. MUDr. Robert Rusina, Ph.D.

30.11.2022
Číst více
VEDENÍ FTN DĚKUJE NF M.E.G. CHARITY ZA ČISTIČKU VZDUCHU PRO NAŠE DĚTSKÉ CENTRUM!

Vedení FTN velice děkuje Nadačnímu fondu M.E.G Charity za kvalitní čističku vzduchu zn. Rowenta pro naše Dětské centrum (DC). Dar si převzala jeho ředitelka MUDr. Jaroslava Lukešová. Jedná se o dlouhodobou spolupráci mezi FTN a Nadačním fondem.

30.11.2022
Číst více
PODĚKOVÁNÍ LIDEM Z CENTRA PODPŮRNÉ PÉČE PŘI FTN ZA HEZKÉ ADVENTNÍ VĚNCE!

Vedení FTN velice děkuje zaměstnancům a dobrovolníkům z našeho Centrum podpůrné péče za povedené, nápadité a hezké adventní věnce, které sami vyrobili.

30.11.2022
Číst více
 

Více novinek

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.