O nás

Vítáme Vás na stránkách Fakultní Thomayerovy nemocnice (FTN), která patří mezi tradiční a největší zdravotnická zařízení v České republice. V roce 2018 oslavila své 90. výročí a zajišťuje zdravotní péči pro největší spádovou oblast v Praze.

Fakultní Thomayerova nemocnice je moderně se rozvíjející klinické centrum, kde se poskytuje specializovaná medicína na velmi vysoké úrovni a které současně poskytuje zázemí odborníkům z mnoha lékařských oborů.

Naši odbornou pomoc zaměřujeme především na pediatrické obory, traumatologii, onkologii, neurologii a pneumologii. Samozřejmě si udržujeme vysoký standard i v dalších klinických oborech.

 
 
 

Novinky a aktuality

FTN INFORMUJE O OMEZENÍ ZDRAVOTNÍ PÉČE OD 1. PROSINCE 2023!

Vážení pacienti,

chceme vás informovat o omezení zdravotní péče od 1. 12. 2023. V souvislosti s velmi zásadním omezením přesčasové práce u našich lékařů, dojde od začátku prosince k odložení neakutní ambulantní/lůžkové péče a dlouhodobě plánovaných výkonů na mnoha našich odděleních a klinikách.  Zároveň vás chceme také informovat, že s ohledem na omezený počet lékařů mohou být čekací doby na vyšetření výrazně prodlouženy!

29.11.2023
Číst více
INFORMUJEME: ZRUŠENÍ OMEZENÍ NÁVŠTĚV NA CHIRURGICKÉ KLINICE OD 29. 11.2023!

Od 29. 11. 2023 ruší Fakultní Thomayerova nemocnice (FTN) omezení návštěv na Chirurgické klinice 1. LF UK, a to z důvodu zlepšení epidemiologické situace na tomto pracovišti.

28.11.2023
Číst více
URGENTNÍ: TRANSFUZNÍ ODD. VE FTN HLEDÁ DÁRCE KREVNÍ SKUPINY 0+ a 0- !

Transfuzní oddělení ve FTN nutně hledá dárce s krevní skupinou 0+ a 0-. Aktuálně je těchto krevních skupin veliký nedostatek. Přijďte k nám darovat svou krev a můžete tím zachránit někomu život!

27.11.2023
Číst více
 

Více novinek

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.