Plastické operace

Operace z oftalmologické indikace jsou hrazené ze zdravotního pojištění.

Kosmetické operace víček – Ceník


Podrobnosti

Provádíme plastické operace různých změn v oblasti očních víček a jejich okolí, a to jak z důvodů léčebných, tak z důvodu zlepšení vzhledu. Veškeré tyto zákroky provádíme ambulantně, pouze v místním znecitlivění. Princip operace spočívá v odstranění přebytečné kůže a u konkrétních pacientů eventuálně i odstranění přebytku vyhřezávající tukové tkáně přes očnicové septum. Následuje sešití operační rány stehem s použitím nejjemnějších, avšak velmi pevných šicích materiálů. Po zákroku je operační pole zalepeno kompresivním obvazem a dle potřeby přiložen ledový obklad.

K odstranění některých drobných útvarů nebo k epilaci řas používáme elektrokoagulační přístroj. Většina plastických operací je hrazena pacientem.


Kosmetický operační výkon pro blefarochalasu je plně hrazen pacientem.

Operační výkon blefarochalasy/ptózy ze zdravotních důvodů, tedy tam kde tento stav omezuje zorné pole pacienta, je po schválení revizním lékařem plně hrazen pojišťovnou. K žádosti o úhradu výkonu je nutné zdravotní pojišťovně doložit vyšetření perimetru pacienta, dokládající omezení jeho zorného pole.


Informované souhlasy

 
 
 
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.