Ocenění

Cenu ministra zdravotnictví za rozvoj dobrovolnictví ve zdravotnictví obdržela za rok 2023 FTN!

V roce 2023 byl ministrem zdravotnictví podruhé v historii oceněn poskytovatel zdravotních služeb za rozvoj dobrovolnictví, a to na základě hodnocení odborné komise, která vybírala ze 13 nominovaných poskytovatelů lůžkové zdravotní péče. Cena ministra zdravotnictví za rozvoj dobrovolnictví ve zdravotnictví poskytovatelům zdravotních služeb byla za tento rok udělena Fakultní Thomayerově nemocnici.

Cenu převzali z rukou ministra zdravotnictví Vlastimila Válka zástupci FTN při slavnostním aktu v úterý 7. prosince 2023 v refektáři budovy starého kláštera Benediktinského opatství Panny Marie a sv. Jeronýma v Emauzích.

“Velmi si vážím poskytovatelů zdravotních služeb, kteří ve svých zdravotnických zařízeních realizují program dobrovolnictví a všech dobrovolníků, kteří v nich nezištně pomáhají. Dobrovolnictví je dlouhodobě nedílnou součástí zdravotnictví a přináší užitek jak pacientům a zdravotníkům, tak i samotným dobrovolníkům,” řekl ministr zdravotnictví Vlastimil Válek.

„Dobrovolnický program má v naší nemocnici několikaletou a úspěšnou tradici. Mám velikou radost z toho, že jsme se v letošním roce umístili na prvním místě a chtěl bych poděkovat ministrovi zdravotnictví za udělení této Ceny za rozvoj dobrovolnictví ve zdravotnictví. Velice si toho vážím a za celý náš kolektiv děkuji. Mé poděkování patří především našim dobrovolníkům a všem, kteří se spolupodílí na rozvoji této činnosti v naší nemocnici, protože jedině díky jejich práci a nadšení pro věc jsme získali toto významné ocenění,“ poděkoval ředitel Fakultní Thomayerovy nemocnice Zdeněk Beneš.

Více na www.ftn.cz, Centrum podpůrné péče | Fakultní Thomayerova nemocnice (ftn.cz)

 
 
 
 
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.