Napsali o projektu

Prevence dětských úrazů

Součástí iniciativy v oblasti prevence dětských úrazů je publicita. Neboli zvyšování povědomí veřejnosti o rizicích v běžném životě a o způsobu, jak rizika eliminovat. Cílem je poskytovat lidem dostatek informací a zabezpečit dostupnost informačních zdrojů.

Ústecký deník 25.2.2016Zprávy o realizaci projektu za podpory Norských fondů byly průběžně zveřejňovány v tištěných i elektronických médiích. Vedle tiskových zpráv informace reflektují zejména uskutečňované semináře prevence dětských úrazů pro děti a rodiče. Informace byly šířeny také prostřednictvím plakátů, pozvánek a následných reportáží či fotogalerií na školních webech nebo v lokálních médiích.

Publicita zahrnuje celou škálu činností od vytváření a publikování tiskových zpráv o projektu, přes jednotnou vizuální prezentaci až po reportáže z akcí v rámci škol, tříd či rodinných center. Informace má vždy těsnou vazbu na praktickou stránku, to  jest na realizaci jednotlivých aktivit projektu, jako je vzdělávací a osvětová činnost nebo kvalitní vybavení zdravotnického pracoviště.

Kdo o nás napsal a kde se o aktivitách projektu dočtete?

 
 
 
 
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.