Centrum pro diagnostiku a léčbu bolestí hlavy

Centrum pro diagnostiku a léčbu bolestí hlavy poskytuje specializovanou diagnostickou a léčebnou péči pacientům s bolestmi hlavy, kteří již byli vyšetřeni a léčeni a kde se na běžných pracovištích nepodařilo dosavadními postupy jejich obtíže ovlivnit.

Centrum poskytuje diagnostické a terapeutické služby pro pacienty trpící recidivujícími bolestmi hlavy, resistentními na léčbu. Centrum má nad-regionální působnost, spolupracuje jak s neurology, tak s praktickými lékaři i specialisty jiných oborů.  Centrum poskytuje jak konziliární  služby ( odešle pacienta zpět odesílajícímu lékaři s doporučením dalšího postupu), tak může komplikované pacienty převzít do péče do stabilizace jejich stavu. V centru probíhají  klinické studie s novými léky pro preventivní léčbu migrény i pro akutní zvládnutí migrenózní ataky.

Vedoucí lékařka centra MUDr. Jolana Marková, FEAN, je vědeckým sekretářem CHS (Czech Headache Society) a členkou IHS ( International Headache Society).


Vedoucí lékař: MUDr. Jolana Marková, FEAN
Lékař: MUDr. Markéta Grünermelová
MUDr. Kristýna Blažková
Sestra: Kateřina Kukučková, DiS.
Objednání a informace: tel.: 261 082 580
 
 
 
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.