Oddělení ušní, nosní, krční

Oddělení pro choroby ušní, nosní a krční je rozděleno na ambulantní a lůžkovou část.

Ambulantní část oddělení sestává z ambulancí pro dospělé pacienty, prostorách přízemí pavilonu A3 a z dětské ambulance umístěné v 1. patře oddělení. Vybavení ambulantní složky zahrnuje moderní přístrojovou techniku, umožňující komplexní diagnostiku onemocnění ORL oblasti. Jedná se o vybavení pro vyšetření poruch sluchu (audiometrie, tympanometrie, elektronystagmografie), nově zrekonstruovanú ambulanciu pro vyšetření vestubulárního aparátu. Dále kompletní endoskopické vybavení s napojením na TV okruh. Možnost dokumentace a archivace snímaného obrazu, provádíme vyšetření sliznic v NBA módě a stroboskopické vyšetření hlasivek. Dále možnost ultrasonografického vyšetření vedlejších nosních dutin a krku. Na každé ambulanci jsou k dispozici diagnostické mikroskopy a zvětšovací endoskopická optika k vyštření hlasivek.

Lůžková část oddělení je umístěna v přízemí pavilonu A3. V současné době máme k dispozici 20 lůžek (z toho 5 lůžek dětských). Pro pacienty máme k dispozici možnost volby nadstandardních pokojů s vlastním sociálním zázemím, TV, telefonem a lednicí. Cele oddělení je kryté WIFI signálem, který je k dispozici neomezeně zdarma.

Typy prováděných operačních výkonů na našem oddělení zahrnují celou škálu onemocnění ORL oblasti včetně onemocnění onkologických a operacecí štítné žlázy. Vybavení operačního traktu představuje mj.endoskopické vybavení s TV okruhy, operační mikroskopy a kompletní mikrochirurgické instrumentárium pro provádění nejsložitějších operačních výkonů včetně výkonů mikrochirurgických.

Primář:
MUDr. Jan Paska, MBA
jan.paska@ftn.cz
tel.: 261 082 104


Vrchní sestra:
Jitka Gregorová
jitka.gregorova@ftn.cz
tel.: 261 083 790


Kontakty:

Sekretariát:
tel.: 261 083 260
orlftn@ftn.cz

Ambulance:
st. sestra Naďa Pacovská
tel.: 261 082 269
(dospělá část)
tel.: 261 083 402
(dětská část)

Lůžkové oddělení:
st. sestra Martina Nohavová, DiS.
tel.: 261 083 581

Operační sály:
st. sestra Simona Sotonová
tel.: 261 083 401


umístění:
Pavilon A3


Mapa a doprava

 
 
 
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.