Sponzorské dary

Vážení klienti,

snahou celého týmu ORL oddělení je poskytovat našim klientům profesionální lékařskou a ošetřovatelskou péči. K celkové spokojenosti se snažíme přispět i lidským a vlídným přístupem, a neustálým zvelebováním nemocničního prostředí, abyste se u nás cítili co možná nejlépe. V tomto úsilí nám ale brání omezené prostředky, plynoucí do zdravotnictví. Primárně jsou řešeny nákupy špičkových přístrojů a medicínské techniky, k zajištění vysokého standardu léčebných procesů, které Vám poskytujeme. Pro průběžné vylepšování prostředí a zvyšování úrovně výbavy pacientských pokojů však platby pojišťoven nestačí.

Proto nám v našem úsilí nesmírně pomáhají sponzorské dary spokojených pacientů, které jsme na našem oddělení ošetřili či léčili. Jen díky nim jsme schopni průběžně udržovat vybavení čekáren, ambulancí, staničních inspekcí a pacientských pokojů. Za to jim velmi děkujeme.

Pokud i Vy jste s naší péčí spokojeni, pomozte nám pomocí sponzorského daru zajistit do budoucna pro Vás i Vaše blízké příjemné a dobře vybavené prostředí. Sponzorský dar se může odvíjet od poskytnutí jakékoliv finanční částky dle Vašich možností, nebo formou zakoupení konkrétního věcného daru.

Za jakoukoliv Vaši podporu budeme vděčni my, i budoucí klienti oddělení ORL.

Bližší informace získáte u vrchní sestry:
Jitka Gregorová
jitka.gregorova@ftn.cz
tel.: 602 584 858

 
 
 
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.