- Úřední deska
- Rezidenční místa
- Pacientům a veřejnosti
- O nás
- Centrum pro vzdělávání
- Věda, výzkum a EK
- Sponzoři a dárci
- Kariéra
- Veřejné zakázky
Novinky
Zdravotníci z FTN děkují týmu ze společnosti Friendly a jiným nejmenovaným dárcům za vyjádřenou podporu v podobě zaslané energie plné lahodné chuti, vitamínových nápojů, čokolády Milky, kulaté Fidorky nebo například zdravé výživy či ovoce a mnoho dalších pochutin. Vše bylo věnováno především zdravotníkům z covidových pracovišť jako poděkování za jejich náročnou práci a velikou zodpovědnost.
Zdravotníci z Fakultní Thomayerovy nemocnice (FTN) velice děkují za vyjádřenou podporu a překvapení od studentů z Gymnázia Postupická, kteří si na ně ke konci roku vzpomněli. Doslova auto plné vánočního perníčku a dalších laskomin dorazilo ještě před vánočními svátky do FTN, aby potěšilo naše zdravotníky.
Fakultní Thomayerova nemocnice přeje všem šťastný nový rok, pohodu a pevné zdraví. Užijte si oslav Nového roku bezpečně a v kruhu svých nejbližších.
Přesně před rokem začalo ve Fakultní Thomayerově nemocnici (FTN) očkování proti nemoci Covid-19. K dnešnímu dni se podařilo ve FTN naočkovat celkem přes 218 700 lidí v nejrůznějších věkových skupinách. Prvními očkovanými na konci roku 2020 byli ve FTN zdravotníci a poté starší lidé a chronicky nemocní. Později se začalo s očkováním dalších věkových skupin, a to až po děti od 5 do 11 let (od 15.12.2021).
Fakultní Thomayerova nemocnice (FTN) upozorňuje, že od 4. ledna budou mít nárok na 3. posilující dávku vakcíny proti Covid-19 rovněž lidé starší 18 let, a to již po pěti měsících od ukončeného očkování.
Ministerstvo zdravotnictví vydalo stručný přehled opatření, která budou platit během silvestrovských oslav.
Mikulášská aukce obrazu „Muflon Pepa“ od autorky Renaty Kocianové má již svého majitele. Stala se jím Tereza Sedláková z Modřan, která obraz vydražila za celkovou částku 6 tisíc korun. Zároveň se ale rozhodla, že obraz věnuje zpět nemocnici, protože mufloni k ní neodmyslitelně patří a jsou její živou součástí. S nadsázkou se dá říci, že muflon je takovým nekorunovaným maskotem Fakultní Thomayerovy nemocnice (FTN). Součástí aukce byl a je stále prodej autorského kalendáře na rok 2022 pod názvem „Toulky přírodou I“. Díky vydražené částce obrazu a výtěžku z prodeje kalendáře se povedlo vybrat potřebnou částku, za kterou bylo pořízeno několik oxymetrů pro Interní kliniku 3. LF UK ve FTN, a to díky podpoře a iniciativě uvedené autorky.
Vedení Fakultní Thomayerovy nemocnice (FTN) zároveň děkuje všem za podporu, spolupráci a pomoc v roce 2021.
Na základě rozhodnutí MZ všem FTN připomíná podmínky nároku pro 3. posilující dávku vakcíny proti nemoci Covid-19 u vybraných věkových skupin.
Chceme poděkovat šikovným a talentovaným výtvarníkům ze ZŠ Jitřní za barevnou a pozitivní energii, kterou vytvořili v podobě velice zdařilého obrazu věnovaného našim zdravotníkům. Ústředním tématem díla je sama příroda, která je ztvárněna barevnými květinami z nejrůznějších „koutů světa“.
