Nadstandardní služby

Oddělení disponuje 4 pokoji s nadstandardním vybavením. Jedná se poskytnutí nadstandardní pobytové služby našim nemocným. Zdravotnické služby, poskytované na nadstandardních pokojích se neliší svým rozsahem ani kvalitou od poskytovaných zdravotnických služeb na ostatních pokojích celého oddělení. Strava odpovídá dietním požadavkům, vycházejícím ze zdravotního stavu nemocného a nespadá do nadstandardních služeb.

Žádosti o nadstandardní pokoj shromažďuje a eviduje sekretariát oddělení na tel. 261 083 477.

Ceny za nadstandardní pokoje jsou účtovány dle platného ceníku a jsou veřejně přístupné na všech patrech oddělení.


Kadeřnické, holičské služby a pedikúra

Pro hospitalizované nemocné má oddělení smluvně zajištěny kadeřnické, holičské a pedikérské služby. Kadeřnické práce, holení a péče o nehty nepatří  do odborné zdravotnické ošetřovatelské péče a proto tyto služby neposkytuje zdravotnický personál.

Objednávky služeb přijímá sestra příslušné stanice, kde je pacient hospitalizován. Služby jsou poskytovány v prostorách stanice.

Službu uhradí pacient přímo kadeřnici nebo pedikérce. Ceny služeb jsou veřejně přístupné na každém patře našeho oddělení.

 
 
 
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.