O nás

Vítáme Vás na stránkách Thomayerovy nemocnice, která patří mezi největší zdravotnická zařízení v České republice.

Thomayerova nemocnice je moderně se rozvíjející klinické centrum, kde se poskytuje specializovaná medicína na velmi vysoké úrovni a které současně poskytuje zázemí odborníkům z mnoha lékařských oborů.

Naši odbornou pomoc zaměřujeme především na pediatrické obory, traumatologii, onkologii a pneumologii. Samozřejmě si udržujeme vysoký standard i v dalších klinických oborech.

sledujte nás

 
 
 

Novinky a aktuality

Napsali o nás: Muži chodí k urologovi pozdě, pomoci má informační kampaň (ČTK)

Začátkem září odstartovala v TN kampaň Nadačního fondu Muži proti rakovině pod názvem #NechSeVysetrit, která upozorňuje na rakovinu prostaty a varlat. Za účasti zástupců médií a odborné veřejnosti byla všem představena vizualizace kampaně formou billboardů a citylightů, které se začnou objevovat na zastávkách MHD a v metru. Cílem kampaně je prevence a upozornit na nebezpečí takových nádorových onemocnění, kdy např. rakovina prostaty je druhou nejčastější formou rakoviny u mužů.   Za TN se kampaně zúčastnil doc. MUDr. Roman Zachoval, Ph.D., MBA, přednosta Urologické kliniky 3. LF UK, který je zároveň i předsedou a zakladatelem NF Muži proti rakovině a pro ČTK poskytl rozhovor,  ve kterém hovořil o kampani, prevenci a rakovině prostaty jako takové.

17.09.2019
Číst více
NF Muži proti rakovině: Rakovina není rýma, nedá se přecházet

V Thomayerově nemocnice byla začátkem září spuštěna informační kampaň Nadačního fondu Muži proti rakovině, která upozorňuje na nebezpečí rakoviny prostaty a varlat formou billboardů a citylightů  na zastávkách MHD a metra. TN zastupoval doc. Roman Zachoval, Ph.D., MBA, přednosta Urologické kliniky 3. LF UK a TN, který je zároveň také předsedou a zakladatelem Nadačního fondu. Cílem kampaně je prevence a upozornit zejména muže na nebezpeční takových nádorových onemocnění.

17.09.2019
Číst více
Novým přednostou pediatrie se od 2. září stal Martin Magner

Pediatrická klinika 1. LF UK v TN má od 2. září nového přednostu, kterým se stal doc. MUDr. Martin Magner, Ph.D. Do té doby tuto pozici zastávala doc. MUDr. Hana Houšťková, CSc., která však pediatrii neopouští a nadále bude v Thomayerově nemocnici pracovat.

03.09.2019
Číst více
 

Více novinek

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.