O nás

Vítáme Vás na stránkách Thomayerovy nemocnice, která patří mezi největší zdravotnická zařízení v České republice.

Thomayerova nemocnice je moderně se rozvíjející klinické centrum, kde se poskytuje specializovaná medicína na velmi vysoké úrovni a které současně poskytuje zázemí odborníkům z mnoha lékařských oborů.

Naši odbornou pomoc zaměřujeme především na pediatrické obory, traumatologii, onkologii a pneumologii. Samozřejmě si udržujeme vysoký standard i v dalších klinických oborech.

sledujte nás

 
 
 

Novinky a aktuality

Thomayerova nemocnice ožila masopustním veselím

Thomayerova nemocnice ožila masopustním veselím. Druhý únorový čtvrtek zaměstnanci nemocnice oslavili svátkem hojnosti, humoru a dobré zábavy. Centrum podpůrné péče v TN pro ně a jejich rodiny totiž připravilo bohatý program u příležitosti oslav tzv. MASOPUSTU, který představuje období hodování a veselí, i když ho v běžném kalendáři nenajdeme.

21.02.2020
Číst více
Zveme Vás! Odborná přednáška prof. Zuzany Diamant na téma Astma – nový pohled na diagnostiku a léčbu

Pneumologická klinika 1. LF UK a Thomayerovy nemocnice zve na odbornou přednášku hostující prof. MUDr. Zuzany Diamant, Ph.D., pneumologa a klinického farmakologa na téma – Astma: nový pohled na diagnostiku a léčbu založený na patofyziologii, fenotypizaci a endotypizaci. Přednáška je zejména určena pro odbornou veřejnost, lékaře a studenty 1. LF UK v Praze.

19.02.2020
Číst více
V TN se konala mše svatá u příležitosti Světového dne nemocných

Oslava Světového dne nemocných je spojena tradičně se dnem 11. února a jinak tomu ani nebylo v letošním roce. V Thomayerově nemocnici (TN) se v tento významný den konala mše svatá, které se zúčastnil Daniel Peter Janáček OPraem, opat strahovský. Mši celebroval v místní kapli sv. Václava, a to za hojné účasti nemocných a starších lidí, kteří se v TN léčí.

13.02.2020
Číst více
 

Více novinek

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.