O nás

Vítáme Vás na stránkách Thomayerovy nemocnice, která patří mezi největší zdravotnická zařízení v České republice.

Thomayerova nemocnice je moderně se rozvíjející klinické centrum, kde se poskytuje specializovaná medicína na velmi vysoké úrovni a které současně poskytuje zázemí odborníkům z mnoha lékařských oborů.

Naši odbornou pomoc zaměřujeme především na pediatrické obory, traumatologii, onkologii a pneumologii. Samozřejmě si udržujeme vysoký standard i v dalších klinických oborech.

sledujte nás

 
 
 

Novinky a aktuality

Novým mluvčím Thomayerovy nemocnice je od 5. listopadu Petr Sulek

Novým tiskovým mluvčím Thomayerovy nemocnice se od 5. listopadu stává Petr Sulek, který dosud pracoval na Úřadu vlády ČR a před tím řadu let působil na pozici vedoucí tiskového oddělení a zástupce tiskového mluvčího na Ministerstvu práce a sociálních věcí (MPSV).

16.11.2018
Číst více
Zveme Vás! Světový den diabetu v lékárně TN

U příležitosti Světového dne diabetu si Vás dovolujeme pozvat do lékárny Thomayerovy nemocnice na informační kampaň věnovanou problematice diabetu.

15.11.2018
Číst více
Prezentace projektu „Jsem tvůj nový kamarád“

Thomayerova nemocnice (TN) – Klinika dětské chirurgie a traumatologie 3. LF UK a TN ve spolupráci s neziskovou organizací „Jsem tvůj nový kamarád“ představí nový stejnojmenný projekt, který je určen pro transplantované děti.

15.11.2018
Číst více
 

Více novinek

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.