O nás

Vítáme Vás na stránkách Thomayerovy nemocnice, která patří mezi největší zdravotnická zařízení v České republice.

Thomayerova nemocnice je moderně se rozvíjející klinické centrum, kde se poskytuje specializovaná medicína na velmi vysoké úrovni a které současně poskytuje zázemí odborníkům z mnoha lékařských oborů.

Naši odbornou pomoc zaměřujeme především na pediatrické obory, traumatologii, onkologii a pneumologii. Samozřejmě si udržujeme vysoký standard i v dalších klinických oborech.

sledujte nás

 
 
 

Novinky a aktuality

Dnes slavíme Mezinárodní den zdravého spánku

Věděli jste, že 21. březen není jen oslavou prvního jarního dne, ale že tento den patří též Mezinárodnímu dni zdravého spánku? Jeho cílem je oslavit zdravý spánek a rozšířit povědomí veřejnosti o jeho významu a vlivu na naše celkové zdraví. Patří sem i osvěta v oblasti zdravého životního stylu a s tím spojená prevence onemocnění a nejrůznějších poruch spánku. Tento významný den vznikl jako iniciativa Worldwide Project on Sleep and Health (WWPSH).

21.03.2019
Číst více
Oznámení o zrušení zákazu návštěv v Thomayerově nemocnici

Thomayerova nemocnice oznamuje, že dnešním dnem ruší poslední zákaz návštěv na Pneumologické klinice 1. LF UK a TN, a to z důvodu ústupu chřipkové epidemie a respiračních problémů.

18.03.2019
Číst více
Zveme Vás! Jarní koncert žáků a učitelů ZUŠ Jižní Město

Thomayerova nemocnice Vás zve na koncert žáků a učitelů Základní umělecké školy Jižní Město. Přijďte se zaposlechnout do jarních tónů zpěvu talentovaných dětí a jejich učitelů.

12.03.2019
Číst více
 

Více novinek

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.