O nás

Vítáme Vás na stránkách Thomayerovy nemocnice, která patří mezi největší zdravotnická zařízení v České republice.

Thomayerova nemocnice je moderně se rozvíjející klinické centrum, kde se poskytuje specializovaná medicína na velmi vysoké úrovni a které současně poskytuje zázemí odborníkům z mnoha lékařských oborů.

Naši odbornou pomoc zaměřujeme především na pediatrické obory, traumatologii, onkologii a pneumologii. Samozřejmě si udržujeme vysoký standard i v dalších klinických oborech.

sledujte nás

 
 
 

Novinky a aktuality

Novorozené děti v Praze bude hlídat 40 nových monitorů dechu

Nadace Křižovatka předala darem 20 monitorů dechu v Thomayerově nemocnici a 20 monitorů dechu dovezla do Fakultní nemocnice v Motole.

05.08.2020
Číst více
Thomayerova nemocnice spustila rezervační systém pro testování na Covid-19

Thomayerova nemocnice dnes spustila rezervační systém pro zájemce o test na onemocnění Covid-19. Stěr pro objednané pacienty se bude provádět na infekčním oddělení - pavilon K v příslušné ambulanci. Cena testu pro samoplátce činí 1 756 Kč (prosíme, připravte si přesnou částku). Ve všední dny probíhá testování od 7:00 do 10:30 hod. Během víkendů je provozní doba omezena na dobu od 7:30 do 9:30 hod. Doporučujeme všem, aby si termín testu dopředu předem zarezervovali, a to s ohledem na omezené technické kapacity!

31.07.2020
Číst více
Veselé loutky přišly pobavit dětské pacienty a děti zaměstnanců Thomayerovy nemocnice

Šarivari, to byl název venkovního a veselého divadelního představení, které připravilo Centrum podpůrné péče při TN ve spolupráci se spolkem Loutky v nemocnici. Pod heslem „Pomáháme dětem, aby se zase smály“ přišli herci pobavit a rozesmát naše dětské pacienty a děti zaměstnanců z Thomayerovy nemocnice. Představení se odehrálo v centrálním parku areálu nemocnice a bylo se opravdu na co koukat. Loutky různých velikostí, tvarů a barev znázorňovaly například hejno cvičených ryb, zamilovanou provazochodkyni nebo klauna, který stojí na hlavě anebo třímetrového žongléra. Děti přišla pobavit i vtipná a chytrá loutka – SURIKATA a hned bylo o zábavu postaráno.

30.07.2020
Číst více
 

Více novinek

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.