O nás

Vítáme Vás na stránkách Thomayerovy nemocnice, která patří mezi největší zdravotnická zařízení v České republice.

Thomayerova nemocnice je moderně se rozvíjející klinické centrum, kde se poskytuje specializovaná medicína na velmi vysoké úrovni a které současně poskytuje zázemí odborníkům z mnoha lékařských oborů.

Naši odbornou pomoc zaměřujeme především na pediatrické obory, traumatologii, onkologii a pneumologii. Samozřejmě si udržujeme vysoký standard i v dalších klinických oborech.

sledujte nás

 
 
 

Novinky a aktuality

Thomayerova nemocnice vyplatila zdravotníkům odměny ve výši 14,5 mil. Kč za péči o pacienty s Covid-19

Thomayerova nemocnice (TN) vyplatila zdravotníkům odměny v celkové výši 14,5 mil. Kč, a to primárně za péči o pacienty s onemocněním Covid-19. Tyto mimořádné odměny jim byly vyplaceny za období březen a duben.

04.06.2020
Číst více
DĚKUJEME! Thomayerova nemocnice získala od ČEPS dar ve výši 400 tis. Kč na boj proti koronaviru

Na boj proti koronaviru získala Thomayerova nemocnice od společnosti ČEPS finanční dar ve výši 400 tis. Kč.  Tyto prostředky budou použity na pořízení ochranných a zdravotnických potřeb a pomůcek, které zdravotníci potřebují při péči o pacienty s onemocněním Covid-19. 

03.06.2020
Číst více
DĚKUJEME! Pomáhat zdravotníkům se dá jakýmkoliv způsobem i třeba koupí právě vydané knížky - V bílém plášti!

Pomáhat zdravotníkům je možné různými způsoby, a to například i tak, že si koupíte zajímavou knížku a 20 Kč z každého prodaného výtisku podpoříte své zdravotníky z Thomayerovy nemocnice. Kniha pod názvem V BÍLÉM PLÁŠTI je soubor povídek renomovaných českých autorů. Kniha vyšla ke konci května a lze ji zakoupit v knihkupectvích anebo na e-shopu nakladatelství Luxor.

03.06.2020
Číst více
 

Více novinek

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.