O nás

Vítáme Vás na stránkách Thomayerovy nemocnice, která patří mezi největší zdravotnická zařízení v České republice.

Thomayerova nemocnice je moderně se rozvíjející klinické centrum, kde se poskytuje specializovaná medicína na velmi vysoké úrovni a které současně poskytuje zázemí odborníkům z mnoha lékařských oborů.

Naši odbornou pomoc zaměřujeme především na pediatrické obory, traumatologii, onkologii a pneumologii. Samozřejmě si udržujeme vysoký standard i v dalších klinických oborech.

sledujte nás

 
 
 

Novinky a aktuality

UPOZORNĚNÍ! Zákaz návštěv na Interní klinice 3. LF UK a TN od 17. 9. do odvolání

Vážení návštěvníci, vzhledem k epidemiologické situaci platí od 17. 9. 2020 do odvolání zákaz návštěv na Interní klinice 3. LF UK a TN.

Individuální návštěvy jsou možné pouze po dohodě s ošetřujícím personálem.

Děkujeme za pochopení

17.09.2020
Číst více
TN se zúčastnila „Dne zdraví“. Návštěvníkům nabídla například měření cukru v těle nebo kurz první pomoci

Věnujte „10 minut svému zdraví“, to bylo heslo veřejné akce pod názvem DEN ZDRAVÍ, kterou pořádala MČ Prahy 4 ve spolupráci s Thomayerovou nemocnicí (TN). Událost se konala u OC Arkády a pro účastníky byl připraven pestrý program plný prevence, vyšetření, osvěty a poradenství v nejrůznějších oblastech medicíny či zdravého životního stylu. Zdravotníci z TN nabídli návštěvníkům například kurz PRVNÍ POMOCI, poradenství v oblasti celiakie či měření cukru v těle, informace o prevenci rakoviny plic či představili projekt pro děti s názvem „Šetři své plíce“. Zájem o prevenci byla vysoká a například hladinu cukru v těle si ve stánku TN nechalo změřit více než 250 lidí.

17.09.2020
Číst více
Znáte PRAVIDLO 3 R? Ministerstvo zdravotnictví ČR vydalo leták k jednoduchým hygienickým pravidlům

Thomayerova nemocnice informuje o užitečném letáku, který vydalo Ministerstvo zdravotnictví ČR. Jedná se o jednoduchá základní pravidla osobní hygieny – tzv. PRAVIDLO 3R (RUCE-ROUŠKY-ROZESTUPY).

16.09.2020
Číst více
 

Více novinek

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.