Objednání k operaci

K hrudním operacím je pacient indikován po kompletním vyšetření na plicním oddělení či v odborných ambulancích či při předchozí hospitalizaci na našem oddělení. K mammologickým operacím pak přímo z mammologické ambulance na pavilonu B1 či z onkologické ambulance na základě konzilia v rámci Mammárního týmu. Přichází-li pacient z jiného pracoviště, přinese pokud možno všechny výsledky dosud provedených vyšetření a kompletní obrazovou dokumentaci (MG snímky)!

Pacienti k hrudním operacím budou zpravidla přijati/přeloženi na Kliniku hrudní chirurgie na pavilon B1, přízemí. Mammologické pacientky budou přijaty přímo na lůžkovém oddělení Kliniky hrudní chirurgie na pavilonu B1 v 1. patře.

S sebou si, prosím, přineste požadovaná předoperační vyšetření. Ty Vám zajistí Váš praktický lékař. Vyšetření nesmí být starší 2 týdnů. Bez těchto vyšetření by musel být Váš plánovaný operační výkon odložen.

 
 
 
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.