Informace o hospitalizaci

Vážená paní, vážený pane,

vítáme Vás na Oddělení geriatrie a následné péče. Dovolte nám, abychom Vám poskytli několik informací.

Oddělení geriatrie a následné péče je akreditovaným pracovištěm pro obor geriatrie a poskytuje komplexní následnou zdravotnickou péči nemocným po ukončení hospitalizace na akutních odděleních. Cílem naší péče je stabilizace zdravotního stavu pacientů bezprostředně po akutním onemocnění nebo v časném období po operačním zákroku.

Oddělení se 101 lůžky následné péče je rozloženo do 2 pavilonů v areálu nemocnice. Část oddělení následných lůžek je vybavena pro pobyt nemocných, závislých na celodenní aplikaci kyslíku.

Pacienty na našem oddělení ošetřuje tým zdravotníků složený z lékařů geriatrů a internistů, vysokoškolsky nebo středoškolsky vzdělaných zdravotních sester. Nezbytnými členy pracovního týmu jsou fyzioterapeuti, ergoterapeuti, nutriční terapeuti, ošetřovatelé a sanitáři. Naše pracoviště má vybudovaný komplexní systém aktivizace a rehabilitace pacientů se zhoršenou soběstačností s možností aktivního cvičení v našich vlastních tělocvičnách.

 
 
 
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.