Endokrinologická ambulance

Diagnostika a léčba onemocnění v oboru dětská endokrinologie (ambulantní i na lůžku, vč. jednotky intenzivní péče). Zabýváme se poruchami růstu, poruchami puberty (vč. léčby předčasné puberty), onemocněními štítné žlázy, příštítných tělísek, nadledvin, podvěsku mozkového, pohlavních orgánů, neprospíváním a obezitou. Provádíme funkční dynamické testy.

Úzce spolupracujeme s radiology, nutričními terapeuty, gastroenterology, neurology, gynekology, kardiology, osteology, dětskými chirurgy, neurochirurgy, psychology a psychiatry.

Díky MUDr. Havránkové zde existuje spolupráce s Olivovou dětskou léčebnou specializující se na léčbu dětské nadváhy a obezity.

S sebou prosíme donést výpisy tělesné hmotnosti a výšky od narození (údaje jsou většinou v rámci očkovacího průkazu – možno donést průkaz), veškerou relevantní dokumentaci, výsledky krevních odběrů a vyšetření, doporučení PLDD či jiného specialisty s anamnézou pacienta.


Lékař: MUDr. Eva Havránková eva.havrankova@ftn.cz
doc. MUDr. Irena Aldhoon, Ph.D. irena.aldhoon@ftn.cz
Ordinační doba:    
MUDr. Mílová pátek 8:30 – 12:00, 13:30 – 15:00
MUDr. Havránková úterý 14:00 – 18:30
doc. Aldhoon úterý 8:30 – 11:30
Objednání: ve všední dny 8:30 – 14:30
tel.: 261 082 337
Kde se nacházíme: Pediatrická klinika 1. LF UK a FTN, pavilon G2
MUDr. Havránková 1. patro, vchod z boku pavilonu u Imunologické laboratoře
doc. Aldhoon přízemí, stacionář, vchod z boku pavilonu - administrativní část
 
 
 
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.