Informace k očkování MZČR


O nás

Vítáme Vás na stránkách Fakultní Thomayerovy nemocnice, která patří mezi největší zdravotnická zařízení v České republice.

Fakultní Thomayerova nemocnice je moderně se rozvíjející klinické centrum, kde se poskytuje specializovaná medicína na velmi vysoké úrovni a které současně poskytuje zázemí odborníkům z mnoha lékařských oborů.

Naši odbornou pomoc zaměřujeme především na pediatrické obory, traumatologii, onkologii a pneumologii. Samozřejmě si udržujeme vysoký standard i v dalších klinických oborech.

sledujte nás

 
 
 

Novinky a aktuality

UPOZORNĚNÍ! REŽIM NÁVŠTĚV VE FTN

Fakultní Thomayerova nemocnice (FTN) informuje o novém režimu návštěv v našem zařízení.

Vzhledem k usnesení vlády ČR je možné s účinností ode dne 11. 1. 2021 umožnit návštěvy pacientů podle upravených pravidel:

14.01.2021
Číst více
Napsali o nás: Reportáž – Nemoc covid-19 může u dětí vyvolat imunitní reakci. Podle lékařů je však důležitá včasná diagnostika a následná léčba! (CNN Prima News)

Nemoc covid-19 může u dětí vyvolat imunitní reakci tzv. syndrom multisystémové zánětlivé odpovědi. Tato komplikace se může objevit jeden až šest týdnů od akutního onemocnění. Vždy jsou přítomny horečky, které mohou být provázeny zánětem spojivek, kožními či slizničními reakcemi, zduřením uzlin a často i zažívacími obtížemi gastrointestinálního traktu, bolestmi břicha či zvracením nebo průjmy. V těchto případech je však důležitá včasná diagnostika a zahájení následné léčby, která je u většiny dětí úspěšná.

13.01.2021
Číst více
HLEDÁME! OKAMŽITĚ PŘIJMEME VŠEOBECNÉ SESTRY A ZÁCHRANÁŘE NA JIP A DALŠÍ LŮŽKOVÁ ODDĚLENÍ NEMOCNICE

Fakultní Thomayerova nemocnice okamžitě přijme všeobecné sestry a záchranáře na JIP a další lůžková oddělení nemocnice.

13.01.2021
Číst více
 

Více novinek

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.