Oddělení dětské intenzivní medicíny

Oddělení dětské intenzivní medicíny (ODIM) poskytuje multidisciplinární intenzivní a resuscitační péči pro dětské pacienty od narození do 18. roku věku, včetně zajištění celého spektra výkonů intenzivní a resuscitační péče v celém jejím rozsahu a zároveň ve všech oborech zastoupených na jednotlivých dětských pracovištích Fakultní Thomayerovy nemocnice.

Na ODIM jsou přijímány jak děti vyžadující monitorované lůžko po plánovaných nebo akutních operacích, po invazivních výkonech nebo po úrazech, tak i děti v kritickém stavu se selhávajícími či již selhanými životními funkcemi k provedení život zachraňujících výkonů a diagnostických procedur a k nastavení nezbytné léčby vedoucí ke stabilizaci porušených životních funkcí.

Oddělení dětské intenzivní medicíny vzniklo spojením původních Jednotek intenzivní a resuscitační péče při Klinice dětské chirurgie a traumatologie 3. LF UK a FTN a při Pediatrické klinice 1. LF UK a FTN do jednoho samostatného organizačního celku.

primář:
MUDr. Martin Prchlík
martin.prchlik@ftn.cz
tel.: 261 083 360


vrchní sestra:
Dagmar Kobesová
dagmar.kobesova@ftn.cz
tel.: 261 083 272,
261 083 360


umístění:
pavilon B4


Mapa a doprava

 
 
 
 
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.