Jak důchod vyzvednout

a) Na předepsaném formuláři - všechny formuláře vydává FTN, k vyzvednutí jsou v pracovně sester na oddělení, v kancelářích sociálních pracovnic, nebo v pokladně nemocnice. Sociální pracovnice oddělení GaNP zajišťují poradenství k výplatám důchodů:  Po, St  14:00-15:00 hod.

b) Pacient si vyplní „Žádost o vyplacení deponovaných finančních prostředků“.

c) Deponovanou finanční hotovost si může pacient vyzvednout osobně v pokladně nemocnice na předložení – „dokladu totožnosti“, „Žádosti o vyplacení deponovaných finančních prostředků“ – žádost potvrzuje – sociální pracovník, pracovník finanční účtárny.

d) Deponovanou finanční hotovost si může pacient nechat poslat na účet, vyplní si „Žádost o odeslání deponovaných finančních prostředků dle určení pacienta“ – žádost potvrzuje sociální pracovník, pracovník finanční účtárny.

e) Na deponovanou finanční hotovost může pacient udělit plnou moc rodinnému příslušníkovi a ten si ji vyzvedne v pokladně nemocnice po předložení – „Žádosti o vyplacení deponovaných finančních prostředků“, „dokladu totožnosti“ a „Plné moci k převzetí finančních prostředků uložených na depozitním účtu FTN“ – plná moc musí být ověřena – plnou moc ověřuje:

ÚMČ Praha 4, tel.: 261 192 358, 261 192 177.

 
 
 
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.