Jak důchod vyzvednout

a)  Na předepsaném formuláři - všechny formuláře vydává TN, k vyzvednutí jsou v pracovně sester na oddělení, v kancelářích sociálních pracovnic, nebo v pokladně nemocnice. Sociální pracovnice oddělení GaNP zajišťují poradenství k výplatám důchodů: po, st od 14,00 – 15,00 hod.

b)  Pacient si vyplní „Žádost o vyplacení deponovaných finančních prostředků

c)  Deponovanou finanční hotovost si může pacient vyzvednout osobně v pokladně nemocnice na předložení – „dokladu totožnosti“, „Žádosti o vyplacení deponovaných finančních prostředků“ -  žádost potvrzuje – sociální pracovník, pracovník finanční účtárny.

d)  Deponovanou finanční hotovost si může pacient nechat poslat na účet, vyplní si „Žádost o odeslání deponovaných finančních prostředků dle určení pacienta“ – žádost potvrzuje sociální pracovník, pracovník finanční účtárny.

e)  Na deponovanou finanční hotovost může pacient udělit plnou moc rodinnému příslušníkovi a ten si ji vyzvedne v pokladně nemocnice po předložení – „Žádosti o vyplacení deponovaných finančních prostředků“, „dokladu totožnosti“ a „Plné moci k převzetí finančních prostředků uložených na depozitním účtu TN“ – plná moc musí být ověřena -  plnou moc ověřuje
ÚMČ Praha 4 – tel. 261 192 358, 261 192 177.

 
 
 
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.