Stomatologické oddělení

Stomatologické oddělení Thomayerovy nemocnice patří v současné době k nejlépe vybaveným zařízením tohoto typu v České republice. Stomatologové, kteří zde pracují, jsou nejen svojí přednáškovou a publikační činností, ale i výsledky své práce uznávanými odborníky širokou stomatologickou veřejností. Integrovaná laboratoř dává záruku přímé kontroly kvality práce, enormní zrychlení jednotlivých fází zhotovování zubních náhrad a v neposlední řadě ekonomických výhod pro pacienta. Kvalita používaného materiálu, která je mnohdy pacienty opomíjena, je zde přísně kontrolována a je díky spolupráci s renomovanými firmami vždy na nejnovější úrovni - a to za standardní ceny.


Estetická stomatologie

Máte ulomený zub v předním úseku chrupu, zuby se skvrnami anebo tmavé mrtvé zuby? Postaráme se o to, aby Vaše zuby vypadly krásně a mladě. Pomocí nejnovějších materiálů poslední generace dostavíme Váš ulomený zub, aniž by bylo nutné zhotovovat korunku. Již jste slyšeli o keramických fasetách? Taková faseta je nalepena na vlastní zub, který potom vypadá jako nový.

Náhrada amalgámu
V současné době jsou jen dvě firmy na světě, které dokázaly uvést na trh materiál, který byl esteticky vyhovující a zároveň dostatečně pevný pro výplně v postraním úseku chrupu, na bázi tzv. ormocerů. Máme tu čest Vám nabídnout dle našeho názoru lepší výrobek z obou.


Implantáty

Implantologie ve stomatologii je stále skloňovanějším pojmem. Naše oddělení nabízí implantáty ve všech cenových relacích, zahraniční i domácí ,aby i tato vymoženost dentální medicíny byla dostupná pro každého. V našich akcích zavádíme implantáty zdaleka nejlevněji v celé České republice.


Protetika

Nosíte snímací protézu a nejste s ní spokojeni? Najdeme pro Vás řešení! V důkladném pohovoru a vyšetření zjistíme Vaše nároky a také objektivní možnosti, nabídneme několik individuálních řešení, které Vám nejvíce vyhovují. Navrhneme časový a finanční plán! Při zhotovování částečných i celkových náhrad znovu oceníte naši vlastní laboratoř. To Vám uspoří mnoho času a námahy. Ve spolupráci s našimi smluvními partnery jsme schopni vyplnit každé Vaše přání, ať už jde o celokeramické nebo zlaté biokompatibilní korunky a můstky, novou galvano techniku, nebo frézované práce. Víte, že i při nošení snímací náhrady je nutná pravidelná kontrola?


Ortopedická stomatologie

Na našem oddělení se léčí nejenom děti, ale i dospělí pacienti s dentálními a dentofaciálními anomáliemi orofaciáního skeletu pomocí snímacích i fixních aparátů. U dospělých pacientů kombinujeme chirurgickou a ortodontickou léčbu tak, aby vedla co nejrychleji k stanovenému cíli.
Na rozdíl od jiných orotodontických zařízení naši pacienti nečekají na ošetření, termíny kontrol stanovujeme individuálně podle přání a možností dětských pacientů a jejich rodičů.


Laboratoř

Ve vlastní laboratoři pracují zubní technici s dlouholetou praxí, školení u renomovaných zahraničních firem. Využití naší vlastní laboratoře spoří Váš čas i peníze. Veškeré snímací i fixní práce s využitím materiálů poslední generace jsou zde samozřejmostí.


Ošetření laserem

Pomocí dentálního laseru ošetřujeme citlivé krčky zubů, opary, afty, bolestivost po plnění kořenových kanálků, atd.

Bezbolestná anestezie
Pomocí místní, tzv. intraligamentární anestezie docilujeme umrtvení pouze toho zubu, který preparujeme nebo extrahujeme. Šetříme tím celkovou zátěž pacienta.


Preprotetická chirurgie

Na našem stomatologickém oddělení provádíme úpravy alveolárních výběžků, odstraňování vazivových pruhů, řízenou tkáňovou regeneraci. Všechny tyto metody směřují k tomu, aby budoucí zubní náhrada byla po funkční i estetické stránce pro pacienta vyhovující.


Drobné plastické výkony

V orofaciální oblasti provádíme i drobné plastické úpravy, ať už jde o odstranění pigmentových névů, jizev, nebo modelaci bradové krajiny.


Akce

Každý měsíc umožňujeme našim pacientům v rámci pravidelných akcí získat některou službu našeho oddělení za velmi výhodnou, bezkonkurenční cenu. Tak jako je tomu i u jiných výrobků, loňský nebo předloňský model ve velmi dobré kvalitě je možné získat za jinou cenu, než je tomu u modelů současných. Stejně je tomu tak u kompozitních materiálů nebo keramických korunek. Poraďte se s námi! Rádi Vám vyjdeme vstříc.

primář:
MUDr. Karel Kameník, CSc.
karel.kamenik@ftn.cz
tel.: 261 083 385


vrchní sestra:
Bc. Šárka Bezděkovská
sarka.bezdekovska@ftn.cz
tel.: 261 082 273


sekretariát
zubni@ftn.cz
tel.: 261 083 385


umístění:
pavilon H


Mapa a doprava

 
 
 
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.