Prodej nepotřebného majetku

Nabídka nepotřebného majetku FTN


Fakultní Thomayerova nemocnice nabízí z trvale nepotřebného majetku k odprodeji vozidla technologické přepravy. Tato vozidla byla převážně provozována v areálu nemocnice a v rámci hlavního města Prahy.


Osobní automobil
Škoda Superb sedan
benzín, r.v. 2011, najeto cca 267 tis. km,
RZ 3AE 50-53.

V poslední době provozováno na minimální vzdálenosti téměř výhradně na území hlavního města Prahy. Nadměrná spotřeba paliva i ostatních provozních hmot. Počínající koroze karoserie. Podvozkové části zkorodované vč. brzdové instalace. Důležité skupiny vozidla vykazují známky nadměrného opotřebení. Závady v elektrické instalaci vozidla – špatné nabíjení a postupná ztráta napětí i při kratším odstavení vozidla. Únik oleje z motoru a převodovky, únik dalších provozních hmot (z chladící soustavy a klimatizace). Špatné řazení automatické převodovky – nepravidelné s neúměrným cukáním a vypadáváním rychlostí (nutná GO nebo výměna převodovky).

Nabídková cena: 51.815,– Kč vč. DPH


Osobní automobil
Škoda Octavia sedan
benzín, r.v. 2005, najeto cca 230 tis. km,
RZ 5A7 55-85.

V poslední době provozováno na minimální vzdálenosti téměř výhradně na území hlavního města Prahy. Nadměrná spotřeba paliva i ostatních provozních hmot. Rozsáhlá koroze karoserie. Vozidlo opraveno po havárii. Podvozkové části zkorodované vč. brzdové instalace. Důležité skupiny vozidla vykazují známky nadměrného opotřebení. Závady v elektrické instalaci vozidla – špatné startování vozidla. Špatné řazení automatické převodovky – nepravidelné s neúměrným cukáním a vypadáváním rychlostí. Únik oleje z motoru a převodovky, (nutná GO nebo výměna převodovky). Únik dalších provozních hmot (z chladící soustavy a klimatizace).

Nabídková cena: 26.815,– Kč vč. DPH


Osobní automobil
Škoda Fabia combi
benzín, r.v. 2005, najeto cca 201 tis. km,
RZ 5A5 33-40.

V poslední době provozováno na minimální vzdálenosti téměř výhradně v areálu FTN, rozsáhlá koroze karoserie. Podvozkové části zkorodované vč. brzdové instalace. Důležité skupiny vozidla vykazují známky nadměrného opotřebení. Únik oleje z motoru a převodovky a dalších provozních hmot.

Nabídková cena: 13.815,– Kč vč. DPH


Osobní automobil
Škoda Fabia hatchback
benzín, r.v. 2005, najeto cca 154 tis. km,
RZ 5A5 33-42.

V poslední době provozováno na minimální vzdálenosti téměř výhradně v areálu FTN a na území hlavního města Prahy, rozsáhlá koroze karoserie. Podvozkové části zkorodované vč. brzdové instalace. Důležité skupiny vozidla vykazují známky nadměrného opotřebení. Únik oleje z motoru a převodovky a dalších provozních hmot.

Nabídková cena: 12.815,– Kč vč. DPH


Nákladní automobil
Volkswagen Transporter T4 sanitní provedení
nafta, r.v. 1999, najeto cca 438 tis.km,
RZ AKI 26-74.

V poslední době provozováno na minimální vzdálenosti téměř výhradně v areálu FTN, nyní dlouhodobě odstaveno pro poruchu motoru a chlazení (únik chladící kapaliny mimo vozidlo a do motoru), palivové soustavy a elektroinstalace, únik olejů, obtížné řazení. Důležité skupiny vozidla vykazují známky nadměrného opotřebení. Pokročilá koroze karoserie i v nosných částech vozidla, zkorodovaná brzdové instalace.

Nabídková cena: 21.815,– Kč vč. DPH


Nabídky, prosíme, pouze písemně (nejlépe e-mailem) na adresu ivan.kolar@ftn.cz!

Kontakt:
Ivan Kolář
vedoucí DZS
Fakultní Thomayerova nemocnice
Telefon:  22678 3777

 
 
 
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.