Připravované studie

Studie pro pacienty s chronickou rinosinusitidou s nosními polypy a astmatem.

Nabízíme možnost zúčastnit se celosvětové výzkumné studie, která právě probíhá.

Pro účast ve studii je potřeba splňovat následující podmínky:

  • Účastníci s oboustrannými nosními polypy, kteří navzdory předchozí léčbě systémovými kortikoidy kdykoliv v posledních 2 letech a/nebo po předchozím chirurgickému zákroku (ne však dříve jak před 6 měsíci) mají kvůli nosním polypům příznaky blokády/obstrukce nosními polypy a ztrátu čichu po dobu nejméně 8 týdnů
  • Mají léčené astma inhalačními kortikoidy a bronchodilatačními inhalačními léky
  • Nejsou kuřáci a neprodělali infarkt myokardu nebo cévní mozkovou příhodu
  • Věk nad 18let.

Je třeba splnit ještě další podmínky, které s Vámi probere zkoušející lékař. Poskytnete svůj informovaný souhlas s účastí v dané studii, který můžete kdykoliv odvolat. Hodnocené přípravky budete dostávat zcela zdarma. Cestovní výlohy a ušlý čas spojený s pravidelnými návštěvami, které budou taktéž naprosto zdarma, Vám budou uhrazeny.

Cílem studie je prokázat účinnost a bezpečnost hodnocených přípravků pro zmenšení velikosti polypů, zlepšení čichu a plicních parametrů při astmatu.

Děkujeme Vám, že zvážíte účast v této studii a za Vaši podporu tohoto prospěšného výzkumného programu hodnotícího novou biologickou léčbu.


Pokud máte zájem, prosíme, napište nám e-mail, spojíme se s Vámi a poskytneme další informace o projektu.

 
 
 
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.