Zvýšení bezpečnosti novorozenců pomocí elektronické signalizace a komunikaceNadace ČEZ podpořila realizaci projektu „Zvýšení bezpečnosti novorozenců pomocí elektronické signalizace a komunikace“ a poskytla Thomayerově nemocnici nadační příspěvek v celkové výši 596 000 Kč na pořízení komunikačního zařízení dětskou sestrou (ústředna, komunikační přístroje), které dosud Novorozenecké oddělení Thomayerovy nemocnice postrádalo. Systém bude instalován na oddělení fyziologických novorozenců a bude sloužit k rychlému oznámení ohrožujících adaptačních a jiných komplikací u novorozenců, které se v prvních dnech života při jejich adaptaci vyskytují relativně často.

Nový systém umožní ihned identifikovat a lokalizovat komplikace tak, aby pomoc mohla přijít cíleně a bez prodlení. Verbální komunikace umožní okamžitě zjistit konkrétní situaci, priority a případnou aktivaci dalších sester nebo lékařů.

 
 
 
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.