Podpora rehabilitační péče o pacienty po kritických stavech ve Fakultní Thomayerově nemocnici

   

 


CZ.31.7.0/0.0/0.0/23_064/0008278


Cílem projektu je zajištění komplexního rehabilitačního přístupu k pacientům po kritických stavech hospitalizovaným ve Fakultní Thomayerově nemocnici, zlepšení spolupráce odborníků a odborných pracovišť ve FTN s důrazem na stálé zlepšování kvality a dostupnosti rehabilitační péče o tyto pacienty, a to prostřednictvím nákupu a provozu nového rehabilitačního vybavení a rehabilitačních přístrojů.

Projekt řeší problém nedostatečného vybavení potřebné pro komplexní šíři rehabilitační péče o dětské pacienty, pacienty po úrazech mozku, cévních mozkových příhodách a akutních operacích a dalších kritických stavech, kteří jsou v nemocnici hospitalizováni. Nedostatek moderního rehabilitačního vybavení omezuje schopnost nemocnice poskytovat optimální péči a terapii pro tuto skupinu pacientů.

Zavedením nových způsobů rehabilitace s využitím nového rehabilitačního vybavení a přístrojů v souladu s nejnovějšími standardy a doporučeními bude mít pozitivní vliv na rychlejší rekonvalescenci pacientů a jejich návrat do běžného života.

Podpora rehabilitační péče o pacienty po kritických stavech ve Fakultní Thomayerově nemocnici je financován Evropskou unií z Nástroje pro oživení a odolnost prostřednictvím Národního plánu obnovy ČR.


Realizace projektu probíhá od 1. 10. 2023 do 30. 4. 2026.

 
 
 
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.