Poděkování - zpětná vazba - důležité

Dobrý den paní vrchní,

Úspěšně jsem absolvovala porod v Thomajerove nemocnice a chci poděkovat všem co mi po cestě pomohli od recepční, přes sestricky  jako paní P., přes doktorky a doktory na poradně, pak doktorovi co mě přijal a sestřičky na oddělení šestinedělí jako paní J. a slečna R., které mají mou vděčnosti kvůli extrémně rychle reakce a pak následní dokonalou péči. Speciální jim poděkujte protože kromě své zkušenosti mají srdce, ještě poděkovat porodní asistentku na sál, která chudák mě musela poslouchat a pan doktor, který me jak přijal tak i odrodil. A mu taky nezávidím, ze mě měl na sále takova ukecaná na konci.

Abych nezapomněla samozřejmě i na pediatrky a sestry v šestinedeli, které vždycky přišly se skvělými typy. Atmosféra tu je opravdu přátelská. Mezi personálem je vidět, že všichni si navzájem věří což je pro mě jako druhorodička s opravdu špatném prvním porodem super. Měla jsem důvěru každýmu od samého začátku a věděla jsem, že každý ví co dělá a jeste ho dělá protože ho to baví. Pobyt v Thomajerove nemocnice zůstane v mě jako pobyt plný vděčnosti v jedné z nejdůležitějších chvíli co může prožít jedná žena.

Z prvního porodu jsem odcházela z nemocnice Motol ponížená a úplně zničena. Nepřeju to nikomu. Pak jsem těžko prožívala mateřství a jsem hledala cestu ven z těch špatných myšlenek a zážitek samá. Teď odcházím šťastná z nemocnice, těším se na to co mě čeká a jsem nadmíru vděčná za tu lidskost, pochopení a profesionalitu co jsem tu našla. Prosím aby všichni věděli co tu pracují, ze mají zmaknuté procesy, že jako lidí jsou skvělí a jako profesionálové jsou k úctě. Dekuji všem tu co nahradili to trauma po předchozího porodu s úctou k člověka a starost. Nesmírně Vám všem dekuji!

Ještě jednou jsem vděčná i Vám, ze jsem vybrala Thomajerove nemocnici i díky Vám, díky kurzu Exkurze po porodnice a doufám, ze skrze Vás všichni se dozví jak skvěle dělají svou práci a jak pak se cítí obyčejné matky -  jako celebrity a jak drobnosti jako to lidské chování změní všechno a pak matka odchází v lepším psychicky stavu a to ušetří tak strašné moc problémů.

Jste top tým! Prostě jste nejvíc!

B. K. a E. K., pokoj č.7

 
 
 
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.