Poděkování

Chtěla bych s Vámi sdílet zpětnou vazbu na Vaše oddělení. Vím, že lidé většinou sdílí spíše tu špatnou a naopak dobře vykonanou práci berou jako samozřejmost. Chtěla bych moc a moc poděkovat celému personálu, který se o mě v průběhu mojí opakované hospitalizace staral. Bylo to pro mě nesmírně obtížné období a celý Váš tým se snažil udělat maximum pro to, aby mi pomohl zvládnout celý průběh hospitalizace po opakovaném odtoku plodové vody a následně i ukončit těhotenství z důvodu vrozené vývojové vady. Všichni ke mě byli po celou dobu velice vstřícní, empatičtí a poskytli mi psychickou oporu v době, kdy jsem ji potřebovala nejvíce, za což všem moc děkuji. Dokonce si troufám tvrdit, že díky této zkušenosti je průběh mého zotavení o něco jednodušší.

Jsem moc ráda, že jsem si vybrala Thomayerovu nemocnici, protože máte opravdu vysokou úroveň poskytování péče o pacienta a doufám, že příště na Vaše oddělení zavítám za příznivějších okolností.

Přeji Vám krásný zbytek dne.

J.K.

 
 
 
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.