Pochvala a poděkování

Vážený pane primáři K.,

nedá mi to a musím se s Vámi podělit. Ráda bych vyjádřila poděkování a pochvalu celému personálu Vašeho GYN-POR oddělení. Již při docházení do těhotenské poradny jsem byla nadšená z každého lékaře i sestřičky, se kterými jsme měli tu čest se potkat, a tak jsem byla klidná a šťastná, že jsem si pro porod vybrala právě Thomayerovu nemocnici. Nástup k porodu (vyvolání) jsem měla 17. 04., opět musím pochválit všechny v těhotenské poradně i na pooperačním oddělení, kde se o mě s láskou a péčí starali.

Jmenovitě bych pak opravdu ráda pochválila a poděkovala porodní asistentce M. T. (omlouvám se, pokud jsem zkomolila příjmení, to si úplně nepamatuji, nicméně měla denní službu na porodních sálech 18. 04.), porodní asistentce M. (přišla na noční směnu 18. 04. a vystřídala na naše finále paní M.) a panu doktorovi M. M. Děkuji jim za to, jak jsme společně porod zvládli a za podporu a laskavost, se kterou můj porod vedli a já na něj budu vždycky vzpomínat v dobrém.

Děkuji za to, jaký má celé oddělení GYN-POR přístup k pacientkám, děkuji za vaši kvalitní práci a vážím si všech zaměstnanců, protože sama dobře vím, že to vždy není lehké.

Přeji Vám krásné dny a ještě jednou smekám, děkuji a posílám velkou pochvalu.

S pozdravem
B. V. s manželem (a také synem M.)

 
 
 
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.