Poděkování dobrovolníkům ze společnosti SAP

05.12.2019

Centrum podpůrné péče při TN a vedení Thomayerovy nemocnice chce poděkovat  dobrovolníkům ze spol. SAP ČR, spol. s r.o. za jejich pomoc a spolupráci, kterou vykonávají pro naše pacienty a zaměstnance nemocnice. V říjnu do TN totiž zavítali celkem pětkrát v rámci svého firemního dobrovolnictví.

Nejprve se ujali nejednoduché role, když se pokusili, nakonec velmi úspěšně, rozsvítit na tvářích zaměstnanců nemocnice úsměvy při příležitosti konání Dne úsměvů. V dalším týdnu nám hned ve dvou vlnách pomáhali při přípravách tradičního dobročinného podzimního bazaru. Třídili darované oblečení i další zboží a oceňovali je. A to nesmíme zapomenout na to, že velkou dávku zboží nám také, díky firemní sbírce, sami darovali. Další aktivitou byla již oblíbená výroba lapačů snů pro děti z Dětské psychiatrie a dobrovolníci ze stejné skupiny se téhož dne vrhli také do archivu, kde se pustili do velmi záslužné činnosti - třídění chorobopisů. A po páté k nám dorazila skupina šikovných dobrovolnic, které natíraly ochranným lakem novou relaxační zónu, která nyní poslouží všem návštěvníkům nemocnice, pacientům i personálu.

Celé společnosti SAP tímto moc děkujeme za dlouhodobou spolupráci i finanční výpomoc a za to, že s námi pomáhá.

Budeme se těšit na další společné akce!

Vaše TN

 

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.