MIKULÁŠSKÁ AUKCE OBRAZU - MUFLON PEPA OD AUTORKY RENATY KOCIANOVÉ ZAČÍNÁ JIŽ DNES! Konec internetové aukce bude 6.12. v 15.00 hod.!

01.12.2021

S ohledem na současnou epidemiologickou situaci byla přesunuta aukce obrazu z FTN kavárny na fcb nemocnice. Za vydraženou částku obrazu pořídí autorka potřebný přístroj dle výběru a přání nemocnice. Slavnostní osobní předání draženého obrazu proběhne v Thomayerově kavárně za účasti autorky obrazu a zástupců FTN.

  • VYVOLÁVACÍ CENA OBRAZU: 6 000 Kč
  • Příhozy: po 500 Kč a výše (příhozy do komentářů na fcb profilu nemocnice v daném článku)

K obrazu:
Olej na plátně, 30 x 40 cm, rámováno, signováno, malováno 8/2020

Koupí obrazu můžete udělat radost někomu blízkému a zároveň to může být i dobrý nápad na Váš originální vánoční dárek. Obraz je vystaven ve FTN kavárně, a to od PO do PÁ mezi 7.30 až 17.00 hod. (pavilon A1).

Vaše FTN

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.