45% Z EU DOTACÍ DÍKY #OPŽP a 50% ZE STÁTNÍHO ROZPOČTU. TAKOVÁ JE PODPORA NEJVĚTŠÍHO ENERGETICKÉHO a STAVEBNÍHO PROJEKTU VE FTN ZA POSLEDNÍCH 40 LET!

05.08.2022

Stavební práce intenzivně pokračují a postupně se vyměňují stará okna hned v několika pavilonech najednou, probíhá instalace nových termoregulačních hlavic u topení či výměna starých stropních svítidel za nová LED úsporná světla a pracuje se na zateplování fasád. A je toho mnohem více! To vše za plného provozu nemocnice.

  • Roční garance energetických úspor bude min. ve výši 7,1 mil. Kč v cenách roku 2021 a 2500 tun emisí CO2. V roce 2022 budou úspory ještě vyšší s ohledem na stoupající ceny energií. FTN sníží objem plynu a elektřiny min. o 30 %. Díky EU dotacím a podpoře ze strany státu tak dojde ve FTN k největší modernizaci nemocnice za poslední čtyři dekády.
  • 7 pavilonů projde stavební proměnou (zateplení fasád, výměna oken, zateplení střech, výměna střešních krytin atp.).
  • Celkově 20 budov se dočká energetických opatření (výměna světel za LED osvětlení, nové termoregulační topné uzávěry atd.).

Všem děkujeme za dosavadní spolupráci, trpělivost a pochopení. Dopředu se omlouváme za případná omezení spojená s probíhajícími stavebními pracemi, která jsou s tím spojena.

VÍCE najdete ZDE

Vaše FTN

 

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.