Vzdělávací akce za r. 2010
Vzdělávací akce CVV v r. 2010 pro zaměstnance FTNsP
Konference, semináře a školící
akce |
|||
Leden |
|||
13.1. (14,00 - 15,30) | S | Supervize OKV | PhDr. Šárka Dynáková |
14.-15.1. (8,00 - 15,30) | K | Inovační kurz: Manažerské minimum 2.skp | Ing. P. Svobodník, MBA |
14.1. (8,30 - 10,30) | S | Supervize DC | PhDr. J. Procházková |
22.1. (13,00 - 16,00) | S | Keramikou proti stresu, 1.část | M. Krutská |
25.1. (9,00 - 13,30) | ŠA | Ženy a drogy | MUDr. J. Lukešová |
26.1. (13,00 - 15,00) | S | Preanalytická fáze | MUDr. J. Granátová |
Únor |
|||
1.2. (8,00 - 15,30) | K | Inovační kurz: Manažerské minimum, 2.skp. | Ing. P. Svobodník, MBA |
2.2. (13,00 - 15,00) | S | Hyperaktivní močový měchýř (gyn.-por.) | MUDr. P. Kotek |
4.2. (13,00 - 15,00) | S | transport materiálu pro sanitáře | MUDr. J. Granátová |
5.2. (13,00 - 16,00) | S | Keramiku proti stresu, 2.část | M. Krutská |
8. - 10.2. (9,00 - 16,00) | K | Bazální stimulace, základní kurz | PhDr. K. Friedlová |
11.2. (13,00 - 17,00) | ŠA | Body terapie | PhDr. M. Hlaváčová |
16.2. (9,00 - 13,30) | ŠA | Synergické reflexní terapie | A. Vodičková |
23. - 24.2. (9,00 - 15,45) | K | Inovační kurz: Výcvik v komunikaci | PhDr. Š. Dynáková |
24. - 25.2. (8,00 - 15,30) | K | Inovační kurz: Manažerské minimum | Ing. P. Svobodník, MBA |
25.2. (14,00 - 15,30) | S | Novinky v nabídce OKB | MUDr. Beneš |
26.2. (13,00 - 19,00) | S | Možnosti využití rehabilitace v oštřovatelství | Mgr. P. Kloud |
Březen |
|||
1. - 2.3. (9,00 - 15,45) | K | Trendy v psychosomatické medicíně | PhDr. Š. Dynáková |
3.3. (13,00 - 16,00) | S | Hygienické a chirurgické mytí rukou | MUDr. Z. Kancelová |
4.3. (13,00 - 15,00) | S | Transport materiálu pro sanitáře | MUDr. J. Granátová |
4.3. (10,00 - 13,30) | S | Supervize pro 2 skupiny | doc. PhDr. J. Kožnar |
8. - 9.3. (8,00 - 15,00) | ŠA | Stres a syndrom vyhoření | Mgr. J. Mlýnková |
10.3. (9,00 - 14,00) | K | Den edukačních sester | L. Trubačová |
15.3. (10,00 - 14,30) | ŠA | Celotělová masáž, masážní techniky | Mgr. P. Kloud |
15.3. (13,00 - 15,00) | S | Kvalita péče | Mgr. Martina Mahútová |
16.3. (13,00 - 15,00) | S | Preanalytická fáze | MUDr. J. Granátová |
16.3. (13,00 - 15,00) | S | Onemocnění děložního čípku | D. Macháčková |
17.3. (8,00 - 15,30) | K | Inovační kurz: Manažerské minimum, 2.skp. | Ing. P. Svobodník, MBA |
17.3. (13,00 - 15,00) | S | Trénování paměti | Bc. M. Hošková |
23. - 24.3. (9,00 - 15,45) | K | Trendy v psychosomatické medicíně | PhDr. Š. Dynáková |
24.3. (8,30 - 10,30) | S | Supervize - DC | PhDr. J. Procházková |
25. - 26.3. (8,00 - 15,30) | K | Inovační kurz: Manažerské minimum, 2.skp | Ing. P. Svobodník, MBA |
31.3. (13,00 - 15,00) | S | Enterální výživa u onkologických pacientů | E. Šupová, E. Tavlaridu |
Duben |
|||
12.4. (8,00 - 15,30) | K | Inovační kurz: Manažerské minimum, 2.skp | Ing. P. Svobodník, MBA |
12. - 13.4. (9,00 - 15,45) | S | Sběr informací o sexualitě pacienta | PhDr. Š. Dynáková |
16.4. (9,00 - 16,00) | K | Právní problematika | MUDr. J. Boháč |
20.4. (9,00 - 11,00) | S | Keramikou proti stresu | L. Makariusová |
22.4. (14,00 - 15,30) | S | Supervize - OKV | T. Starnovská, RNT |
26.4. (8,30 - 10,30) | S | Supervize DC | PhDr. J. Procházková |
27.4. (9,00 - 11,00) | S | Keramikou proti stresu | L. Makariusová |
27. - 28.4. (9,00 - 15,45) | S | Sběr informací o sexualitě pacienta | PhDr. Š. Dynáková |
27.4. (13,00 - 15,00) | S | Konzervativní léčba myomů | Bc. Popovičová |
28.4. (13,00 - 14,30) | S | Wolf-Hischhornův syndrom | MUDr. P. Hněvsová |
28.4. (13,00 - 17,30) | ŠA | Bodyterapie | PhDr. M. Hlaváčová |
29.4. (9,00 - 13,30) | ŠA | Panické ataky, somatomorfní poruchy | Mgr. J. Kříhová |
30.4. (14,00 - 15,30) | S | Supervize OKV | Dr. Dynáková |
Květen |
|||
3.5. (8,00 - 16,00) | S | Moderní směry ve výživě | Ing. H. Vydrová |
4.5. (8,00 - 16,00) | S | Moderní směry ve výživě | Ing. H. Vydrová |
5.5. (9,00 - 15,00) | K | Den mladých sester | N - NZP |
5. - 6.5. (9,00 - 16,00) | K | Bazální stimulace, nástavbový kurz | PhDr. K. Friedelová |
7.5. (9,00 - 15,00) | ŠA | Standardy ve FTNsP | J. Poláková |
10.5. (9,00 - 16,00) | K | Právní problematika, 2. část | Mgr. MUDr. J. Těšínová |
12.5. (9,00 - 17,00) | ŠA | Typologie osobnosti (LDN) | Bc. J. Pištorová |
12.5. (12,30 - 15,00) | S | Kardiotokografie v porodnictví | MUDr. Vacková |
11. - 12..5. (9,00 - 15,45) | K | Nácvik sebepéče u pacienta s postižením zraku | PhDr. Š. Dynáková |
20.5. (10,00 - 14,30) | ŠA | Co lidé potřebují a co jim lze poskytnout? | PhDr. L. Kobrle |
20.5. (14,00 - 16,00) | S | Enterální výživa u onkologického pacienta | E. Šupová |
26.5. (8,00 - 12,30) | ŠA | Neverbální komunikace (LDN) | Bc. J. Pištorová |
26.5. (13,00 - 17,30) | ŠA | Neverbální komunikace (LDN) | Bc. J. Pištorová |
26.5. (13,00 - 14,30) | S | Neuroakutní onemocnění | MUDr. D. Šišková |
28.5. (8,30 - 10,30) | S | Supervize DC | PhDr. J. Procházková |
31.5. (8,00 - 16,00) | ŠA | Typologie osobnosti (LDN) | Bc. J. Pištorová |
Červen |
|||
3.6. (8,00 - 16,00) | S | Moderní směry ve výživě | Ing. H. Vydrová |
8.6. (13,00 - 15,00) | S | Keramikou proti stresu | L. Makariusová |
8.6. (8,00 - 16,00) | ŠA | Typologie osobnosti (LDN) | Bc. J. Pištorová |
9.6. (11,00 - 15,30) | ŠA | Bodyterapie | PhDr. M. Hlaváčová |
10 - 11.6. (9,00 - 15,45) | S | Nácvik sebepéče u pacienta s postižením sluchu | PhDr. Š. Dynáková |
10.6. (13,00 - 14,30) | S | Akutní polyradikuloneuritis | MUDr. K. Brožová |
14 - 15.6. (9,00 - 15,45) | S | Nácvik sebepéče u pacienta s postižením zraku | PhDr. Š. Dynáková |
14.6. (8,00 - 12,30) | ŠA | Neverbální komunikace (LDN) | Bc. J. Pištorová |
14.6. (13,00 - 15,00) | ŠA | Neverbální komunikace (LDN) | Bc. J. Pištorová |
15.6. (8,00 - 12,30) | ŠA | Neverbální komunikace (LDN) | Bc. J. Pištorová |
17.6. (13,00 - 15,00) | S | Keramikou proti stresu | L. Makariusová |
17.6. (9,00 - 14,30) | S | Supervize pro 3 skp. | Doc. PhDr. J. Kožnar |
18.6. (8,30 - 10,30) | S | Supervize DC | PhDr. J. Procházková |
21.6. (9,00 - 15,00) | ŠA | Standardy ve FTNsP | J. Poláková |
23.6. (11,00 - 15,30) | ŠA | Bodyterapie | PhDr. M. Hlaváčová |
Září |
|||
9. - 10.9. (10,00 - 15,00) | ŠA | Hluboký stabilizační systém | Mgr. T. Suchomel |
14. - 15.9. (9,00 - 14,45) | ŠA | Co si vytvoříme, to si užijeme | Mgr. L. Zíchová |
16.9. (9,00 - 16,00) | K | Zacházení s léky | Mgr. H. Šnajdrová |
21.9. (15,15 - 17,15) | S | Supervize pro lékárnu | PhDr. Š. Dynáková |
21. - 22.9. (9,00 - 15,30) | S | Trendy v psychosomatické medicíně | PhDr. Š. Dynáková |
22.9. (15,15 - 17,15) | S | Supervize pro OKV | PhDr. Š. Dynáková |
Říjen |
|||
18.10. (9,00 - 14,30) | K | Rehabilitace | H. Petráčková |
19.10. (9,00 - 13,30) | K | Delirantní stavy seniorského věku | MUDr. I. Doleželová |
20.10. (15,15 - 17,15) | S | Supervize pro lékárnu | PhDr. Š. Dynáková |
21.10. (15,15 - 17,15) | S | Supervize pro OKV | PhDr. Š. Dynáková |
25.10. (9,00 - 16,00) | ŠA | Spirální dynamika | L. Kazmarová |
Listopad |
|||
1.11. (8,00 - 12,30) | ŠA | Duševní hygiena | PhDr. M. Demjanenko |
2.11. (10,00 - 14,30) | ŠA | První pomoc pro zdravotníky | Mgr. V. Mrákava |
8.11. (10,00 - 14,30) | ŠA | Práce s problémovým pacientem | D. Jančová |
15.11. (9,00 - 16,00) | ŠA | Spirální dynamika | L. Kazmarová |
15.11. (15,15 - 17,15) | S | Supervize pro lékárnu | PhDr. Š. Dynáková |
15. - 16.11. (9,00 - 15,15) | K | Nácvik sebepéče u pacienta s postiž. zraku 3.skp. | PhDr. Š. Dynáková |
22. - 24.11. (9,00 - 15,00) | K | Základní kurz bazální stimulace | PhDr. K. Friedelová |
24.11. (9,00 - 14,30) | K | Den Marie Španělové | Mgr. L. Hejzlarová |
Prosinec |
|||
2.12. (9,00 - 13,30) | ŠA | Hypochondrická porucha u pacientů | Mgr. J. Kříhová |
6.12. (9,00 - 13,30) | ŠA | péče o pacienty s intravenózním portem | Bc. M. Čekanová |
9.12. (9,00 - 14,30) | ŠA | Poruchy příjmu potravy | Mgr. J. Kříhová |
13.12. (15,15 - 17,15) | S | Supervize pro lékárnu | PhDr. Š. Dynáková |
13. - 14.12. (9,00 - 15,15) | S | Nácvik sebepéče u pacienta s postiž. sluchu 3.skp. | PhDr. Š. Dynáková |
14.12. (15,15 - 17,15) | S | Supervize pro OKV | PhDr. Š. Dynáková |
Specializační studium a akreditované
akce |
|
Ošetřovatelská péče v anesteziologii, resuscitaci a intenzivní péči | |
Ošetřovatelská péče v pediatrii | |
Perioperační péče | |
AKK Všeobecný sanitář | |
CK Mentor klinické praxe | |
CK Bazálníí stimulace | |
CK Ošetřovatelská péče o cévní vstupy | |
odborný kurz Novinky v ošetřovatelské péči | |
Znakový jazyk | |
Vzdělávací akce organizované jinými subjekty |