Očkovací centrum ve FTN proti COVID-19

Fakultní Thomayerova nemocnice (FTN) očkuje ve svém očkovacím centru, které je umístěno v pavilonu F. Centrum funguje 7 dní v týdnu od 7:00 do 19:00 hod. Aktuálně jsou v centru očkováni senioři nad 80 let, lidé starší 55 let a pedagogičtí pracovníci. Dále očkujeme zdravotníky, zaměstnance sociálních služeb, osoby s chronickým onemocněním (viz web MZČR), akademické pracovníky VŠ a osoby pečující v III. nebo IV. stupni závislosti. Termín očkování je nutné si nejdříve objednat přes centrální rezervační systém na webu MZČR. Volba termínu očkování se provádí v rezervačním systému dle vlastní volby a nikoliv dle rozhodnutí očkovacího centra nemocnice. Dobu čekání na zvací SMS k rezervaci termínu očkování nemůžeme nějak ovlivnit.

Doporučujeme všem, aby se na očkování dostavili na objednaný čas, ve kterém byli zaregistrováni! Před očkováním je povinná registrace! Není nutné přijít na očkování o hodinu či více hodin dříve. Nebudou se tak vytvářet zbytečné fronty a vakcinace proběhne včas!


INFORMAČNÍ LINKY:

 605 494 571 (12:00 – 18:00 hod.)
  - informace o rezervacích
  - informace o vydávání certifikátů

 739 351 914, 704 951 721 (7:00 – 18:00 hod.)
  - informace o organizaci očkování

OTEVŘENO: 7 dní v týdnu od 7:00 do 19:00 hod.

KDE: pavilon F (za nemocniční jídelnou, nutné sledovat navigační směrové cedule za hlavním vjezdem do nemocnice)

PARKOVÁNÍ: pro lidi s pohybovým omezením jsou k dispozici 4 parkovací místa přímo před očkovacím centrem, ostatním doporučujeme parkovat mimo areál nemocnice z důvodů omezené kapacity

KAPACITA: min. 300 lidí za den

POKYNY K OČKOVÁNÍ:

  • Nutné je mít s sebou platný průkaz totožnosti (občanský průkaz či pas, průkaz pojištěnce a vyplněný dotazník o svém aktuálním zdravotním stavu - viz web FTN (kvůli rychlejšímu odbavení).
  • V očkovacím centru je povinné dodržovat všechna platná protiepidemiologická a hygienická opatření (tzv. pravidlo 3R - ROUŠKA, DEZINFEKCE RUKOU A ROZESTUP) a dále dodržovat pokyny přítomných zdravotníků.

Děkujeme všem za trpělivost a pochopení. I naším cílem je, aby očkování probíhalo rychle a bez zbytečných průtahů.

Bližší INFO o očkování na webu MZČR

Registrace termínu očkování na webu MZČR


Vaše FTN

 
 
 
 
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.