UPOZORNĚNÍ! FTN SPUSTÍ OD 1.7. OČKOVÁNÍ PROTI COVID-19, A TO PRO CIZINCE – SAMOPLÁTCE!

28.05.2021

Vedení Fakultní Thomayerovy nemocnice (FTN) předběžně informuje, že od 1. července 2021 bude spuštěno očkování proti nemoci COVID-19 pro CIZINCE-SAMOPLÁTCE, kteří nejsou pojištění u české zdravotní pojišťovny! Očkování bude probíhat vždy v úterý a ve čtvrtek od 12.00 do 18.00 hod. v očkovacím centrum (pavilon F) ve FTN. K očkování bude nutná nejdříve registrace v centrálním rezervačním systému! Registrace k očkování bude umožněna nejdříve v II. polovině června (termín bude upřesněn). Podrobnější informace budou následovat v nejbližších dnech.

KDE: pavilon F (za závodní jídelnou)

KDY: vždy v ÚT a ve ČT (od 12.00 do 18.00 hod.)

CENA ZA OČKOVÁNÍ:  předběžně 800 Kč za kompletní vakcinaci (cena bude upřesněna), upřednostňujeme bezhotovostní platbu kartou, úhrada přímo v očkovacím centru

OD KDY: očkování cizinců (samoplátců) začne od 1. července 2021

K očkování bude nutná registrace v centrálním rezervačním systému (viz: https://registrace.mzcr.cz/)!

Po příchodu do očkovacího centra vyplní cizinec dotazník o svém aktuálním zdravotním stavu. Dotazník bude k dispozici na místě a ve více jazycích. Doporučujeme všem, aby se na očkování dostavili v dohodnutém čase, ve kterém byli zaregistrováni! Není nutné přijít na očkování o hodinu či více hodin dříve. Nebudou se tak vytvářet zbytečné fronty a vakcinace proběhne včas!

Vaše FTN


Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.