Zaměstnanci kliniky

Zaměstnanci Kliniky dětské chirurgie a traumatologie 3. LF UK a TN


vedení kliniky
přednosta prof., MUDr., CSc.  Havránek Petr petr.havranek@ftn.cz
primář MUDr.  Machart Milan milan.machart@ftn.cz
zástupce přednosty pro výuku doc., MUDr., Ph.D.  Pešl Tomáš tomas.pesl@ftn.cz
zástupce primáře MUDr.  Matoušková Eva eva.matouskova@ftn.cz

lékaři
MUDr.  Borůvková Klára klara.boruvkova@ftn.cz
MUDr.  Cíferová Zuzana zuzana.ciferova@ftn.cz
as., MUDr.  Čepelík Martin martin.cepelik@ftn.cz
MUDr.  Fajt Martin martin.fajt@ftn.cz
MUDr.  Faltusová Eva eva.faltusova@ftn.cz
MUDr.  Heinige Pavel pavel.heinige@ftn.cz
MUDr.  Hendrych Jan jan.hendrych@ftn.cz
as., MUDr., Ph.D.  Homolková Helena helena.homolkova@ftn.cz
MUDr.  Horáková Veronika veronika.horakova@ftn.cz
MUDr.  Karov Georgi Lyubomirov georgi.karov@ftn.cz
MUDr.  Knížetová Adéla adela.knizetova@ftn.cz
MUDr.  Kučerová Mária maria.kucerova@ftn.cz
MUDr.  Kudrnová Markéta marketa.kudrnova@ftn.cz
MUDr.  Limprechtová Tereza tereza.limprechtova@ftn.cz
MUDr.  Nováková Barbora barbora.novakova@ftn.cz
MUDr.  Peška Jan jan.peska@ftn.cz
MUDr.  Prchlík Martin martin.prchlik@ftn.cz
MUDr.  Roško Natalija natalija.rosko@ftn.cz
as., MUDr.  Tomek Pavel pavel.tomek@ftn.cz
MUDr.  Trávníková Marie marie.travnikova@ftn.cz
MUDr.  Vlček Pavel pavel.vlcek@ftn.cz
MUDr.  Vobořilová Vlasta vlasta.voborilova@ftn.cz

externisté
prof., MUDr., DrSc.  Bartoníček Jan
prof., MUDr., DrSc.  Beneš Vladimír
MUDr., CSc.  Borský Jiří
MUDr.  Dubská Petra
MUDr.  Hyánková Olga
MUDr.  Chochola Antonín
MUDr., Ph.D.  Mohapl Milan
MUDr.  Motejlová Zuzana
doc., MUDr., Ph.D.  Naňka Ondřej
doc., MUDr., Ph.D.  Netuka David
prof., MUDr., CSc.  Štulík Jan
MUDr.  Vaněk Petr
MUDr.  Zwingerová Hana

vedoucí sestry
vrchní sestra  Hasová Lenka lenka.hasova@ftn.cz
staniční sestra odd. M+D  Šímová Ivana ivana.simova@ftn.cz
staniční sestra odd. D Mgr.  Pacovská Martina martina.pacovska@ftn.cz
staniční sestra JIRP  Kobesová Dagmar dagmar.kobesova@ftn.cz
staniční sestra operačních sálů Bc.  Chourová Lenka lenka.chourova@ftn.cz
staniční sestra ambulance TN  Pavlicová Milada milada.pavlicova@ftn.cz
staniční sestra ambulance FNKV  Kopecká Hana hana.kopecka@ftn.cz