Informace o hospitalizaci

Informace o hospitalizaci

Vážená paní, vážený pane,

vítáme Vás na Oddělení geriatrie a následné péče. Dovolte nám, abychom Vám poskytli několik informací.

Oddělení geriatrie a následné péče je akreditovaným pracovištěm pro obor geriatrie a poskytuje komplexní následnou zdravotnickou péči nemocným po ukončení hospitalizace na akutních odděleních. Cílem naší péče je stabilizace zdravotního stavu pacientů bezprostředně po akutním onemocnění nebo v časném období po operačním zákroku.

Oddělení s 240 lůžky následné péče je rozloženo do 3 pavilonů v areálu nemocnice. Navíc disponujeme 8 akutními lůžky se základní přístrojovou monitorací stavu, pro pacienty ve fázi akutních zhoršení nemoci. Část oddělení následných lůžek je vybavena pro pobyt nemocných, závislých na celodenní aplikaci kyslíku.

Pacienty na našem oddělení ošetřuje tým zdravotníků složený z lékařů geriatrů a internistů, vysokoškolsky nebo středoškolsky vzdělaných zdravotních sester. Nezbytnými členy pracovního týmu jsou fyzioterapeuti, ergoterapeuti, nutriční terapeuti, ošetřovatelé a sanitáři. Naše pracoviště má vybudovaný komplexní systém aktivizace a rehabilitace pacientů se zhoršenou soběstačností s možností aktivního cvičení v našich vlastních tělocvičnách, které byly vybudování ze sponzorských darů našich pacientů a jejich příbuzných.

Prosíme příbuzné, aby se seznámili s Provozním řádem chodu oddělení
(viz sekce -Formuláře a informace ke stažení-)

 
 
 
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.